Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Prośba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fe00ef24335a326.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd45903932e7e736.html

Proszę o wyrozumiałość ponieważ są to pierwsze logi jakie w życiu robiłem. Chciałem sprawdzić to pod kątem przepływki ale chyba niepotrzebnie sprawdzenie poszczególnych grup zrobiłem razem, no i zapis danych wyszedł w za długich odstępach czasowych. Jeśli będzie trzeba zrobię to jeszcze raz. Problem mam taki że od jakiegoś czasu silnik stracił część mocy i próbuję dojść co to może być bo raz tylko jeden mi wszedł w awaryjny a błędów poza 01266 to nie ma. Jeśli może mi ktoś pomóc to będe bardzo wdzięczny.

Opublikowano

Nic tu zlego nie widze w tych logach...jedynie moglbys rozwazyc wyciecie katalizatora.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki trochę mnie to uspokoiło chociaż brak mocy jest odczuwalny i martwi mnie to :(

Z tym katem to by coś dało? I czy po wycięciu nie będzie jakichś błędów tam łapał?

Tak ogólnie to rozważam jeszcze filtr faliwa ale nie wiem czy to dobra droga myślenia......

Pozdro

Opublikowano

Dobra... wymiana filtra paliwa i wywalka kata... auto odetchnie... :)

Opublikowano

tryb awaryjny raz to jeszcze nie tragedia, może się na chwile zawiesił N75, tak jak piszesz wymien filtr paliwa i wywal kata, silnik powinien odżyć, jak będzie często łapał notlaufa to prawdopodobnie N75 siadł całkowicie, logi wygladają ok mozesz jeszcze wymienić filtr powietrza

Opublikowano

wywal katalizator , przeplywka mierzy na granicy , wymien filtr powietrza i wyczysc przepływke

Opublikowano
  • Autor

Filtr ogólnie to mam nowy. Myślę właśnie nad tym przepływomierzem więc chyba posłucham i jak najszybciej go przeczyszczę. A z tym katem to bym miał jeszcze jedno takie pytanko. Wiem że dużo o tym jest na forum, ale jednoznacznej odpowiedzi mi się nie udało uzyskać bo chodzi mi o to czy jeśli go "rozpruję' i wywalę z niego wnętrzności a potem zaspawam z powrotem to czy nie będzie żadnych błędów silnik łapał? Czy zmienią się wtedy odczyty dla sondy, która bada te spaliny? Czy może to nieistotne jest? Kurdę nawet nie wiem czy tam na katalizatorze jest jakaś sonda :mysli: Bo jeśli by nie było to jakiś tłumik przelotowy pewnie był by lepszy........

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i Pozdrawiam wszystkich znawców tematu :hi:

Opublikowano

nie masz sondy , kata nie rozpruwaj tylko usun wkład ze srodka , poprostu go wydłub przeczysc potem sprezonym powietrzem i przykrec trzy sruby przy turbo trzy sruby za katem i tyle .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.