Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Felgi 17 do mojego A4 B6 (sedan) - co wybrać?


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Zbliżam się do zakupu felg 17 na najbliższy sezon i wybrałem 3 typy. Pomóżcie wybrać które najlepsze. Wiem, że było już kilka tematów, w których większość z Was skłaniała się do ori dlatego też i ja postanowiłem wybrać właśnie coś z tej bazy.

Propozycja nr 1:

http://moto.allegro.pl/item579113124_audi_a4_super_alufelgi_z_oponami_17_goodyear.html

Propozycja nr 2:

http://moto.allegro.pl/item589682411_oryginale_felgi_audi_a6_z_oponami_super_stan.html

Propozycja dodatkowa nr 3:

http://moto.allegro.pl/item591248677_bardzo_ladne_17_5x112_audi_vw_mercedes.html

Co do propozycji 1 i 2 wiem jak auto się na nich prezentuje ale co do nr 3 to zupełnie nie mam pojęcia. Może ktoś z Was ma jakieś foto bym mógł zobaczyć jak to wygląda? Aha i jak to jest z tymi sedanami? Czy jeśli założę 17 z oponami 225/45/17 to będzie stał wysoko? Widziałem wczoraj we Wrocławiu autko podobne do mojego na kołach o tym rozmiarze i właściciel powiedział mi, że nic w zawieszeniu nie zmieniał a wcale nie wyglądało jak taczka... Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

ps. autko jest czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 to ori, natomiast 3 o replika nieznanej jakości. Tego wzoru nie było w 17'' i raczej go sobie odpuść w tym rozmiarze.

Osobiście wybrałbym 2 do B6, na 1 za dużo już tych aut seryjnie jeździ. Zobacz może jeszcze na felgi MAM7, moim zdaniem bardzo fajnie się mogłyby prezentować na Twoim aucie.

Opona 225/45 będzie idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już szczerze mówiąc dość :naughty: wszystkich ori felg, mam7, mam8, itp. Kurna - wszystkie auta wyglądają już identycznie. Zdaję sobie sprawę, że są ładne jak na ori, ale czy poza niewielkim % ludzi ktoś u nas wybiega fantazją poza ori??? :gwizdanie:

Dawać mi tu jakieś biegusiem jakieś ciekawe propozycje 17" na lato do B6 (i to avanta :polew:), bo sam właśnie też szukam :sarcastic:

Żeby nie było OT, to dodam, że z wymienionych podobały mi się 1, ale ostatnio jakoś na 2 mmi się przychulniej spogląda - chyba mnie forumowe zboczenie ogarnia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczne odczucie. Chciałem koniecznie jakiś rzadziej spotykany wzór i wydaje mi się, że znalazłem kompromis. Nie ma ich zbyt wiele, a są ori... i co najważniejsze mi się podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b6 weź śmiało 18" i obniż o 30 mm, po założeniu 17 wiele osób żałowało że to jednak nie 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj we Wrocławiu autko podobne do mojego na kołach o tym rozmiarze i właściciel powiedział mi, że nic w zawieszeniu nie zmieniał a wcale nie wyglądało jak taczka...

Mógł mieć fabrycznie obizone zawieszenie...

Poszukaj na forum, były na 100% zdjęcia jak wyglada zawieszenie comfort (bez obnizenia) na 17" oraz obnizone na tych samych felgach, tylko nie pamietam czyje to było auto

greets

ps. ja tez bym wzial 18" i obnizyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja sterczę przed takim dylematem - 17, czy 18". Jeszcze mnie zboki nie przekabaciliście do końca i chyba się zdecyduję na 17" (18"-nieporównywalny lans, ale i koszt). Dawać mi szybciusio jakies propozycje ładnych wzorów do B6 !!!! :naughty:

Co do zapytania, to na serii nie wygląda ładnie na 17", ale to tylko i wyłącznie moje priv odczucie. Polecam 1BE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozmiar 17" to propozycja 1. Natomiast jeżeli zdecydowałbyś się na 18" to zdecydowanie 3 ale ori :wink4: Co do dylematów: to 18" do tego gleba i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to -20mm

Bierz tylko i wylacznie nr 1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na 2, co do zawiechy to na razie nic bym nie zmieniał, założysz kapcie to się zobaczy, ale raczej powinno być ok bez obniżania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr.1 i kolego pokusił bym się o 1BV-czyli -35mm., i będzie kox :decayed::good:

Zawieszenie 1BV obniża o -20 mm :wink4:

Odnosnie felg to do B6 zdecydowanie opcja nr 1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr.1 i kolego pokusił bym się o 1BV-czyli -35mm., i będzie kox :decayed::good:

Zawieszenie 1BV obniża o -20 mm :wink4:

Odnosnie felg to do B6 zdecydowanie opcja nr 1 :good:

A nie przypadkiem 1BE oniża o 20 mm??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr.1 i kolego pokusił bym się o 1BV-czyli -35mm., i będzie kox :decayed::good:

Zawieszenie 1BV obniża o -20 mm :wink4:

Odnosnie felg to do B6 zdecydowanie opcja nr 1 :good:

A nie przypadkiem 1BE oniża o 20 mm??? :gwizdanie:

1BE zawias -20mm komfort

1BV zawias -20mm sportowe utwardzone

Nie ma roznicy w wysokosciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ykk dzięki za info -mi się wydawał ciągle, że 1BV jest niżej :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...