Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu i inne cena


Intens89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymieniałem rozrząd, świece i olej w warsztacie i chciałem się dowiedzieć czy cena adekwatna do usługi bo nie znam się wgl, pierwszy mój samochód audi a4 b6 1.6 102km benzyna, taka cena: 

IMG_20200227_170022.jpg

IMG_20200227_165955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki olej zalał? Cena jak za taki z wyższej półki,cena za wymianę rozrządu zależy od warsztatu i miejscowości. Powiedzmy ze tanio za wymiane nie było,ale jeszcze jakoś ujdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno z wyższej półki, bo jest zakład gdzie za 200 wymieniają ale podobno gówno z beczki leją, a reszta z cena w miarę ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko boska co za cena do 1,6 ja za rozrząd płaciłem do 1,6 ok 500zł 600zł z robotą mam gdzieś zeszyt nawet z paragonami i fakturami 

filtr ok 20-30zł i olej raz motul raz liqu moly potem valvoline i te oleje zaznacze ze sa z górnej półki są w granicach 150zł 

 

aha i wkurzało by mnie to ze nie napisał jaki olej np dlatego zeby na dolewke mieć chociaż 1,6 nie bierze ale dla zasady i mam nadzieje że nie zalał tego syfu castrola

Edytowane przez adioss995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mnie wydymali, następnym razem chyba pierw na forum napisze, a cena rozrządu 420 to koło paska i pasek wychodzi 575 to chyba sporo co jak za same części? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nibu tam zaznaczył że wymienił płyn chłodniczy i wszystkie możliwe filtry może to tez coś nabilo czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno wszystko zależy na jakie wymienił np filtr paliwa moze kosztować 30 a może 60zł 

 

tu masz tak na szybko 

ZESTAW-4-FILTROW-BOSCH-AUDI-A4-B5-1-6i-1
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 103,99 zł - ZESTAW 4 FILTRÓW BOSCH AUDI A4 B5 1.6i 1.8i (5699836370). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

płyn chłodniczy zależy jaki ok 50zł 5l 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...