Audio w A4 B6 Cabrio

Elektryk77

Witajcie, nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam bo mam problem z podłączeniem radia w zakupionym A4 Cabrio 2005r.

W aucie był podłączony jakiś Pioneer, ale że za niewielkie pieniądze udało mi się nabyć Concert i przy montażu okazuje się, że pomimo iż wcześniej grały 4 głośniki (przód/tył) to w Concert mamy bezpośrednie wyjście tylko na 2 (i to jest OK, tak to radio ma) ale w aucie w instalacji mam tylko 2 kostki ISO (jedna z zasilaniem, druga z głośnikami 4 szt) i wiązka wygląda na oryginalną, nie ma żadnych łączeń, śladów po lutowaniu, do kostek dochodzą przewody w fabrycznym oplocie itd. Czy wiecie jak tak naprawdę miały rozwiązany system audio A4 w wersji Cabrio jak wychodziły z fabryki? Jakieś różne wersje były?

Tak wychodziły wersje pod nie oryginalne radia