Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem, że nie ma pomysłów:whistling: bo są....

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adam87 napisał:

Szukałem już nawet bez Q bo ciężko coś fajnego trafić. Ale znalazł się ten więc pojechałem odrazu:wink:

Coś o tym wiem bo swojej szukałem w Norwegii pół roku aż trafiłem AVFa 2003 z przebiegiem 137kkm. :whistling: Było warto.

Graty zakupu Adam , Klawy kolorek. No i działaj z modami .:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:hi:

Moja jest z końca 2004 roku i ma już 335k km:wink: mniej już nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotniki do malowania:wacko: nawet na klamce prawy przód widać już bąble:dontknow:

Od spodu jest ok. Zobacze jeszcze pod listwami jak to wygląda, ale to już koło lata. Przyjade do pl to popatrze na wszystko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam bo mam akurat bixy na handel haha, cena dobra a raczej więcej robił już nie będę bixow... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo a co z moimi czujnikami w takiej sytuacji jakbym zmienił na bix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no muszą być sprawne do poziomowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Frond Side napisał:

A jak z rdzą? Moja 05.2004 i masakra ?

Samochód może przebiegowo mieć mało nastukane ale wiek robi swoje, wiem to po sobie :/ Końcówka 2003r, przebieg niby 220 tys km ale każda śruba w tylnim zawieszeniu zapieczona i jak zaczęło się koło tego robić to od razu generalny remont. Z tego co u siebie widzę to tylko tylne sprężyny wymieniona na Kayaby, reszta ori.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie no muszą być sprawne do poziomowania ?

A da się zamienić ten system na manualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, trepek napisał:

Samochód może przebiegowo mieć mało nastukane ale wiek robi swoje, wiem to po sobie :/ Końcówka 2003r, przebieg niby 220 tys km ale każda śruba w tylnim zawieszeniu zapieczona i jak zaczęło się koło tego robić to od razu generalny remont. Z tego co u siebie widzę to tylko tylne sprężyny wymieniona na Kayaby, reszta ori.

Dokładnie, wieku nie oszukasz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

A da się zamienić ten system na manualny?

Adam jak się chce to wszystko się da hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba do takiej operacji? Zmienię to bo zawsze będzie problem. Kupie taki przełącznik jak Ty chyba ostatnio kupiłeś..

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chciałbyś przejść na manualne lampy??? To trochę bez sensu, lepiej kupić 2 czujniki samopoziomu i mieć tą autoregulacje Adaś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adam87 napisał:

Dokładnie, wieku nie oszukasz:wink:

Więc wiesz, jak będziesz coś robić koło samochodu to z jednej strony japa będzie się cieszyć, że wszędzie dziewica, a z drugiej strony będziesz k**wami rzucał, że taka stara i ciągle musisz być pierwszy :D Z trzeciej strony sama świadomość, że wiesz że zrobisz i będzie latami służyło dodaje sił. U mnie najgorsza rzecz czyli tylni hebel i zawias są już na półmetku ogarnięcia:dance2: Nie wiem czemu to robię, zawsze myślałem, że motoryzacja zakończyła się na B5 ale odkrywając B6 utwierdzam się w przekonaniu, że niekoniecznie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, trepek napisał:

Więc wiesz, jak będziesz coś robić koło samochodu to z jednej strony japa będzie się cieszyć, że wszędzie dziewica, a z drugiej strony będziesz k**wami rzucał, że taka stara i ciągle musisz być pierwszy :D Z trzeciej strony sama świadomość, że wiesz że zrobisz i będzie latami służyło dodaje sił. U mnie najgorsza rzecz czyli tylni hebel i zawias są już na półmetku ogarnięcia:dance2: Nie wiem czemu to robię, zawsze myślałem, że motoryzacja zakończyła się na B5 ale odkrywając B6 utwierdzam się w przekonaniu, że niekoniecznie :drunk:

Zgadzam się w 100%, niestety taka prawda, ale satysfakcja gwarantowana bez zwrotu pieniędzy:kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu, fajnie że na miejscu też masz audi, będziesz mógł w wolnej chwili pogrzebać, tylko teraz będzie problem do której graty kupić ???Niech służy I dzielnie km robi. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karol1981 napisał:

Gratki zakupu, fajnie że na miejscu też masz audi, będziesz mógł w wolnej chwili pogrzebać, tylko teraz będzie problem do której graty kupić ???Niech służy I dzielnie km robi. 

Dzięki Karolku:hi:

Problemu nie będzie do której graty kupić.... do obydwóch :lol1: jeśli oczywiście fundusze pozwolą, bo jak narazie zapowiada się duuuża inwestycja:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka inwestycja? Zderzaki z s4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Dzięki Karolku:hi:

Problemu nie będzie do której graty kupić.... do obydwóch :lol1: jeśli oczywiście fundusze pozwolą, bo jak narazie zapowiada się duuuża inwestycja:facepalm:

Oj będzie gdzie dolary pakować i nie mówię tu o autach ,pamiętaj żeby odpowiedni garaż był.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...