Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G Basic z joystickiem i kartą sim?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam w swoim audi navi którego wersja softu zaczyna się od Bnav jednak mam joystick w pokretle i wejscie na karte sim, mam mały mętlik bo z tego co wiem te rzeczy byly tylko w wersji HIGH

Moje pytanie brzmi czy cos takiego bylo montowane oryginalnie? Czy ktoś cos już przerabial

 

Opublikowano
  • Autor

Mam narazie jedną tragicznej jakosci ale widac że na dole jest info o karcie SIM

 

20200312_183505.jpg

Edytowane przez Pamperek323
Dodaje zdjecie w lepszej jakości

Opublikowano

Jak wsuniesz sim to masz jakieś dodatkowe opcje? może działa jako drugi telefon 

Edytowane przez Krzy0

Opublikowano

Ktoś pewnie włożył do auta co było pod ręką :) Nie jest to jakiś anglik po przeróbce?

Opublikowano

Widziałem już kilkanaście tak ulepionych mmi.

Opublikowano

Ciekawe bo na wyświetlaczu 6,5 cala 3g basic widać opcje sim ,a to było tylko w 3g high i plus

Edytowane przez Krzy0

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie działa to jako drugi telefon

Auto pochodzi z Niemiec, numer VIN również tak twierdzi wiec żaden anglik

7 godzin temu, Tom A4 napisał:

Widziałem już kilkanaście tak ulepionych mmi.

Mógłbyś rozwinąć temat? Bo o tym jakią mamy wersję MMI decyduje ta jednostka do której możemy włożyć karty SD oraz sim prawda? Więc czy w moim przypadku nie jest w jakis sposób "wgrany" nizszy soft skoro moge włożyć tam sim? Dodam ze joystick jest w pełni funkcjonalny a panel wokół skrzyni biegów mam od MMI 3G High

Opublikowano

Najlepiej wyjmij jednostkę i zobacz jaki jest numer katalogowy. Eeprom jednostki pewnie jest połączeniem 3g basic oraz 3g high dlatego są rózne dziwne rzeczy widoczne :)

Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu postaram się wyciągnąć i zobaczyć

Ciekawi mnie jedynie czy to oryginalne rozwiązanie czy ktoś w Niemczech grzebal przy tym

Do tego właśnie sie zastanawiam czy dałoby radę zrobić "pełną" wersje 3G High, najpierw jednak wyciagne moduł i zrobię zdjęcia

Opublikowano
10 godzin temu, Pamperek323 napisał:

W tym tygodniu postaram się wyciągnąć i zobaczyć

Ciekawi mnie jedynie czy to oryginalne rozwiązanie czy ktoś w Niemczech grzebal przy tym

Do tego właśnie sie zastanawiam czy dałoby radę zrobić "pełną" wersje 3G High, najpierw jednak wyciagne moduł i zrobię zdjęcia

Zawsze można, wymień jednostkę, wymień ekran i ramkę i będzie 3g high :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko mnie ciekawi czy dałoby rade miec High bez wymiany jednostki, jedynie jakos wygrywając nowy soft :rolleyes:

Dzisiaj albo jutro wrzuce fotki jednostki

Opublikowano

Ten dzojstik jaką funkcję pełni u ciebie ,co nim możesz robić?

Opublikowano
7 godzin temu, Pamperek323 napisał:

Tylko mnie ciekawi czy dałoby rade miec High bez wymiany jednostki, jedynie jakos wygrywając nowy soft :rolleyes:

Dzisiaj albo jutro wrzuce fotki jednostki

Soft nie uzupełni dysku twardego w środku jednostki :D

 

Opublikowano

Ten składa wygląda najprawdopodobniej tak front i panel jest od 3gp a bebechy od basic razem z lcd. Gdyby to był high nie pasował by ekran bo są to dwa inne lcd.

Opublikowano
3 godziny temu, Tom A4 napisał:

Ten składa wygląda najprawdopodobniej tak front i panel jest od 3gp a bebechy od basic razem z lcd. Gdyby to był high nie pasował by ekran bo są to dwa inne lcd.

Może być front od 3g high 8t1035670.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.