Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0 ASN odpala i gasnie


tyfus83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Jak w temacie audi a4 b6 3.0asn, odpala i gasnie.Usterka nagle, podjechalem pod sklep zgasilem wrocilem i lipa odpala i gasnie. Laweta pod chalupe vcds i takie cos wywalilo. 

17550

18010

16497

To moze tak byc po tym 16497 cos o czujniku g42 ze nie moze odpalic? Mial ktos tak? 

Dodam ze sprawdzilem skrzynke kompa i pezekaźnik 219, reszte przekaźników też, wszystko suche. Pompe slychac po przekreceniu zaplonu. 

Edytowane przez tyfus83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator masz sprawny i dobrze naładowany? Układ ładowania sprawny? 
Jeśli tak, to spróbuj odpalić na wypiętej przepływce lub podmień na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem na odpietej przeplywce, nie pali. Czasami zlapie na sekunde i zgasnie. Te bledy byly dlatego ze odpinalem przeplywke i sciągalem kleme z aku bo ładowalem. Po skasowaniu nie wracają. Dodam ze pompy tej w baku nie slychac. Powoli obstawiam pompe. Przekaźniki pod kompem suche. Na plaku odpalił. Musze zdjac przewód paliwowy przy wtryskiwaczach i zobaczyc czy paliwo podaje. 

Edytowane przez tyfus83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem przewody paliwowe przy listwie wtrydkowej i po zaplonie nie podalo paliwa. Pompa pod siedzeniem z tyłu po stronie pasazera kompletna cisza. A wiec 99,9 to pompa. Dam znac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używki oryginału nie pakuje się  w niby nowy oryginał VDO  kupiłem z fv i gwarancją roczna i tak dalej..

Wytrzymała dokładnie rok i 3 miesiące i padła...

Używka ori z aledrogo za jedną trzecią ceny nowej  chodzi już 3 rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kolego. Od zioma z forum zamowiłem używke sprawną. Podmienie i mam nadzieje ze bedzie gitara. Dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Auto pali, jeździ, okazało sie ze diagnoza trafiona. Pompa paliwa. Na krótko działa, ale nie pompuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...