Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

O losie zrobić logi dynamiczne w automacie (samemu) jest hardcorowo trochę mocniej i kickdown. Ale dobra mam nadzieje że linczu nie będzie ani mandatu za 200km/h.

_________________________________________________

A tak wyglądają pierwsze dynamiczne:

GRUPA 001 003 004

http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46b28b686d403524.html

GRUPA 008 010 011

http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24e21fc6d517b3dd.html

GRUPA 000

http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5266f12cf042f7f5.html

_________________________________________________

Logi statyczne (po wymianie filtra powietrza)

Grupa 000

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36b31251ebf11100.html

Grupa 000 BS

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7270f7b6f4c2a030.html

Grupa 001

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d370c29e64d0d2b0.html

Grupa 003

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc7b1491cdeb348f.html

Grupa 004

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80a1eae40da5d3ef.html

Grupa 007

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80a1eae40da5d3ef.html

Grupa 008

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0bc438602b5d2f7.html

Grupa 010

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60fe57a0adde88d0.html

Grupa 011

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7f216c5e9b6dd4c.html

Grupa 011 BS

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a205667abe3e189.html

Grupa 013

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa4d1c63a660cd96.html

_________________________________________________

Isteniejące problemy:

1.SPALANIE W MIEŚCIE (średnia prędkość 16 km/h) 10 - 11 l/100 km.

2.Trochę trzęsie silnikiem na luzie.

3. Dawki (logi 13 grupy uzupełnie) korekta na czwartym cylnidrze ziemienia się od 0,24 do 1,1 mg/R

4. W grupie 003 poz.2 u mnie jest cały czas 850mg/h (stal czy jechał bez zmian)- temat poruszany (brak rozwiązania pomysłu, pozostaje mi tylko wgrać ori soft).

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_diagnoza_uruchomionego_silnika_19_tdi_na_postoju_vag_com-t24605.0.html;msg289457#msg289457

Pomysł:

1. Filtr powietrza wymenić (choć ten co jest wygląda dobrze).

2. Przepływakę poraz n-ty obdać(tym razem miernikiem) i zbierać na nową.

Za wszelkie sugestie, pomoc będę wdzięczny.

Pozdrawia

SZYCHA

P.S logi już powino być widać :good:

Opublikowano

wstaw jeszcze raz bo nie ma żadnych logów :gwizdanie:

Opublikowano

zle mierzy przeplywomierz , masz zapchany katalizator -turbo pozno wstaje, a pozatym niepelne logi ,gdzie bs i reszta grup statycznych i dynamicznych

Opublikowano
  • Autor

....będzie wszystko, wiem że próbkownie przydało by się lepsze. Kat zawalony....?

Opublikowano

ja bym usunął katalizator a dokladnie zawartosc ze srodka- turbo by odetchnelo

Opublikowano
  • Autor

katalizator mam na tapecie....ale myślę , że jak 2050 mbara poszło to nie jest tak zle z nim.

Opublikowano

nie ma to nic do rzeczy przy calkowitym zapchanym katalizatorze moze i ladowac 2560 tylko chodzi o to jak szybko sie podnosi doladowanie tobie laduje dobrze od 2000 a po wywaleniu kat bedzie od 1500 kapewu

Opublikowano
  • Autor

K.P.W. :>

Martwi mnie grupa 008 i tu nie działa 1>3>2 (co prawda błąd nie duży) i grupa 011 poz. 4 ( u mnie max. 69.3) a widziałem logi gdzie 90 % było.

Opublikowano

Nic nie rob z katem... wyglada na drożny...

Turbo "wstaje" prawidlowo ma tylko lekko przycinajace sie kierownice.

LMM mierzy prawidlowo.

Auto jest po tuningu... stad takie kwiatki w 008.

Zamiesc porzadnie logi statyczne łacznie z BS.

Powtorzylbym tez dynamiczne dla pelnego obrazu... widac ze nie trzymales buta w podlodze. :wink4:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Przemik, a to mnie zaskoczyłeś :blink:

"LMM mierzy prawidlowo.

Auto jest po tuningu... stad takie kwiatki w 008"

Badania powtórze wyniki dam, automatem nie jest tak prosto robić logi jak manualem. Dam na 3 i buuuut to mi skrzynia przerzuca po jakimś czasie na 4 i buuuuut (200 km/h) a drógi nie ma i jak tu robić logi....ale co będę mógł to zrobie.

Opublikowano

Przemik, a to mnie zaskoczyłeś :blink:

"LMM mierzy prawidlowo.

Auto jest po tuningu... stad takie kwiatki w 008"

Badania powtórze wyniki dam, automatem nie jest tak prosto robić logi jak manualem. Dam na 3 i buuuut to mi skrzynia przerzuca po jakimś czasie na 4 i buuuuut (200 km/h) a drógi nie ma i jak tu robić logi....ale co będę mógł to zrobie.

rób na 3 biegu

Opublikowano

K.P.W. :>

Martwi mnie grupa 008 i tu nie działa 1>3>2 (co prawda błąd nie duży) i grupa 011 poz. 4 ( u mnie max. 69.3) a widziałem logi gdzie 90 % było.

jak jest 90% to jest akurat nie zabardzo bo zaworek prawie sobie nie radzi (juz ciut ciut do notlaufa) a u ciebie jest dobrze , i tak sie upieram ze turbo wolno wstaje moge wstawic ci moje dla porownania to zobaczysz jak turbo prawidlowo sie podnosi

Opublikowano

i tak sie upieram ze turbo wolno wstaje

Upierac sie mozesz... wolno Ci :wink4:

Przy 2000 obr jest tyle co powinno byc, a nawet lepiej ... po co szukac problemu tam gdzie go nie ma :)

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano
  • Autor

Panowie, zgodnie z obietnicą...logi statyczne juz załączyłem. Za wszelkie pomysły jak przywrócić sprawność :a4fan: będę wdzięczny.

Już myślę czy co po niektórym browar kurierem wysłać :>

Opublikowano

Upierac sie mozesz... wolno Ci :wink4:

Przy 2000 obr jest tyle co powinno byc, a nawet lepiej ... po co szukac problemu tam gdzie go nie ma :)

Pozdrawiam serdecznie

zobacz jak turbo moze sie podnosic po wywaleniu kata, nie mowie ze ma calkowicie zapchany ale moze sobie dynamike poprawic z dołu to moj kawalek dolu po wywaleniu wkladu katalizatora

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ffab9ce61f4e6dd.html

co do logow to w 000bs widac ze masz lekko do poprawy kat wtrysku,za to korekcje w normie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.