Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wskazania klimatronika


fazi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :> :>

Mam taki malutki problemik a mianowicie.....

Przed wymianą termostatu temp silnika na blacie 90 na kanale 49 – max .80 stopni

Wymieniłem termostat na oryginalny i odpowietrzeniu układziku na blacie 90 klimatronik 92 – 98 w zależności od obciążenia silnika. Pod górę a z góry spada .Vag pokazuje około 1,5 stopnia więcej niż klimatronik.Na postoju z 94 spada szybciutko ...

Pompa wody wymieniona 20 000 km temu , termostat oryginalny , odpowietrzony układ , wiskoza chyba sprawna na zimnym da się zatrzymać ręka a po osiągnięciu 90 stopni już parzy paluchy przy próbie zatrzymania... Dlaczego na blacie nie idzie temperatura do 100 stopni jak na klimatroniku pokazuje 98

Proszę o pomoc . Wąż dolny chłodnicy zimny , płynu nie ubywa , nie gotuje , sprawdzone co2 w płynie i brak , tak że istne czary. CO robić, gdzie szukać przyczyny takiego zachowania się wskazań. Zrobiłem długie trasy i nic sie nie dzieje ale obawiam się lata......

Czujnik temperatury ? czy wzywać pogromców duchów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien jak z silnikiem 1.9 AHU ale normalna temperatura 1.9 TDI 110 km to 90 stopni i innych chyba też. Temperatura w dieslu powinna być stała po nagrzaniu się - więc chyba nie ma problemu i powodu do szukania usterek. U mnie temp w klimatroniku jest o 3 stopnie niższa 87 przy 90 na zegarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze jest 90 na blacie a klimatronik 92-95. Nie masz co szukac sobie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie widze zadnego problemu, róznica kilku stopni we wskazaniach to zden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...