Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porysowana szyba


mocolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam porysowaną boczną szybę od podnoszenia i opuszczana, no wiadomo auto nie jest nowe.

Czym mogę ją spolerować żeby przykryć rysy. Jakiś specyfik? Coś żeby wystarczyło na dłużej?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to szyba grzana elektrycznie to możesz próbować jeśli zwykła to do wymiany.

Poza tym jest od pyty tematów o tym po uj zakładasz nowe ????

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robero 321 przecież napisał że boczna , a nie czołowa.

Rysy są do spolerowania , Musisz wymontować szybę z drzwi i zawieżdż do spolerowania. Cena do 150 zł ew Lublinie. Sam tego nie zrobisz.:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ale w linkach ma też o bocznych opisane co i jak z tym że mało opłacalne polerowałem...  narobi się  tlenek swoje kosztuje przesyłka też.. Potrzebuje jeszcze jakąś polerkę do tego znaczy maszynę bo pady do polerowania zazwyczaj są w komplecie z tlenkiem. I trzeba uważać żeby nie przegrzać bo powierzchnia mała.

A koszt bocznej szyby na szrocie może zaczynać się od 5 dych. Przy małych rysach można próbować przy dużych znaczy głębokich nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic dodać Nic ująć tak jak napisał Krzysiek w tym wątku ka końcu i czy to przednia czy boczne to da rade ale nie za głębokie rysy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerkę bocznych trzeba ogarniać a to kosztuje. Jak ktoś chce mieć ori szyby z rocznika to spoleruje. Inaczej można szukać używek tu i tam , tyle że też odbiór osobisty bo przez neta nie wszystko zobaczysz i koszt dojazdu jest. Po za tym kwestia głębokości tych rys , nie wszystkie zejdą zupełnie. Indywidualna sprawa przy polerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli kolega będzie na tyle zapalony, że zdecyduje się na polerkę, po jakimś czasie szyba mu nie zajdzie i nie będzie robic się "matowa" i będzie musiał ponownie ją polerować? Jeśli bardzo przeszkadzają te rysy to możesz spróbować z folią 0% i też przykryje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się zakupić używaną boczną szybę. Z polerowaniem taki problem, że każdy boi się polerować żeby nie pękła bo ona jest wygięta i cienka w miarę. Szyba ze szrotu za 40zł a efekt prawie jakby założył nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...