Treść opublikowana przez mocolo
-
Zwiększające się obroty podczas hamowania.
spróbuj mu depnąć może coś odetka
-
Auto kopci i traci na mocy 1.9tdi brb
No a zerkałeś te świece?
-
Polecane opony letnie
jeśli to pojedyncza opinia to nie ma sensu jej się słuchać, ogólnie mają dobre recenzje
-
Amortyzatory SACHS + EIBACH PRO-KIT + WACHACZE SKV
od siebie mogę polecić markę SKV, mam wahacze od stycznia i śmigają bez żadnych zarzutów, super opcja za taką cenę, opinie chyba nie bez powodu zgarnia dobre
-
Nie odbijanie kierownicy na wprost z lewego zakrętu
końcówka drążka kierowniczego może być problemem, zrób zbieżność
-
[B6 AVF] Niesprawny EGR, a nagrzewanie silnika...
powinien mieć wpływ ale niewielki, głównie na jałowym biegu
-
Kamoka - co to za firma
Po przejechaniu prawie 20 tyś km na wahaczach marki Kamoka, podczas jazdy wahacz wbił się w przegub a zarazem unieruchomił samochód, jeśli jechałbym akurat w takim momencie szybciej to pewnie bym nie pisał tego postu. Dla własnego bezpieczeństwa nie kupujcie tego syfu bo to jest jakieś nieporozumienie, że takie coś funkcjonuje na rynku, powinni na przeciwko firmy postawić sobie zakład pogrzebowy to by zarabiali podwójnie. Nie wiem skąd się biorą pozytywne opinie na ich temat, nigdy więcej nic od kamoki.
-
Piasta Meyle czy?
@bartek537 założyłeś? warto? jak piasta wyglądała w miarę dobre wykonanie?
-
Do czego jest pierścień w zestawie z łożyskiem koła w Audi A4 B6?
@Dev możesz pokrótce opisać zastosowanie tego pierścienia, dlaczego jest tak ważny?
-
Porysowana szyba
Zdecydowałem się zakupić używaną boczną szybę. Z polerowaniem taki problem, że każdy boi się polerować żeby nie pękła bo ona jest wygięta i cienka w miarę. Szyba ze szrotu za 40zł a efekt prawie jakby założył nową
-
Porysowana szyba
Witam, mam porysowaną boczną szybę od podnoszenia i opuszczana, no wiadomo auto nie jest nowe. Czym mogę ją spolerować żeby przykryć rysy. Jakiś specyfik? Coś żeby wystarczyło na dłużej? Z góry dziękuję za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jako nowy członek chciałem się przywitać z pozostałymi.