Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z chłodzeniem auta?


Lechu85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miesiąc temu dałem do elektryka auto. Szukał co się dzieje, że auto zimą nie grzeje. Powiedział, że wentylator słabo dmucha. 

Podpowiedzcie czego szukać w sprawie wentylatora? Zeszłego lata otworzyłem maskę i widziałem że stan płynu chłodzącego jest poniżej minimum, musiało sie troszke podgotować. Więc może mieć racje, że słabo dmucha.

Sterownik jak można zbadać czy działa? 

Wentylator może być przytarty?

 

P.S. Pytam bo nie daje już do tego zakładu, po wyjeździe od niego, przestał mi działać GPS, mówił, że nic nie ruszał. Oddałem , żeby sprawdził i mówi, że antena spalona. Niby wymienił 400 zł wziął. Obawiam się że odłączył ją w tedy i teraz podłączył. :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymontuj filtr kabiny, jak znam zycie to powstaje tam juz kolejna cywilizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 20:00, Dev napisał:

wymontuj filtr kabiny, jak znam zycie to powstaje tam juz kolejna cywilizacja

Filtr wymieniony na nowy :) 

Majstrowi bardziej chodziło o wentylator chłodzenia silnika/chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lechu85 napisał:

Filtr wymieniony na nowy :) 

Majstrowi bardziej chodziło o wentylator chłodzenia silnika/chłodnicy.

Sam sobie zaprzeczasz. W tytule piszesz że problem z chłodzeniem a w poście że z grzaniem bo masz zimne auto zimą. Nie wiem co to za mechanik, który twierdzi że przyczyną nie grzania kabiny jest wentylator na chłodnicy... Gdyby ten wentylator nie działał to auto by się przegrzewało. Co to za pomysł żeby oddać auto które się nie dogrzewa do elektryka a nie mechanika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2020 o 20:54, corradoowner napisał:

Sam sobie zaprzeczasz. W tytule piszesz że problem z chłodzeniem a w poście że z grzaniem bo masz zimne auto zimą. Nie wiem co to za mechanik, który twierdzi że przyczyną nie grzania kabiny jest wentylator na chłodnicy... Gdyby ten wentylator nie działał to auto by się przegrzewało. Co to za pomysł żeby oddać auto które się nie dogrzewa do elektryka a nie mechanika 

1. Termostat przepuszcza i jak jest mróz to nie grzeje. Jade wolno z górki pare kilometrów to temperatura spada.

2. Drugi problem latem kiedyś troszke wody mi się wygotowało, mechanik mówi, że słabo webntylator wieje. Widocznie przepuszczający termostat latem nie wystarczy, żeby chłodzić auto :)  

Edytowane przez Lechu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...