Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z chłodzeniem auta?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Miesiąc temu dałem do elektryka auto. Szukał co się dzieje, że auto zimą nie grzeje. Powiedział, że wentylator słabo dmucha. 

Podpowiedzcie czego szukać w sprawie wentylatora? Zeszłego lata otworzyłem maskę i widziałem że stan płynu chłodzącego jest poniżej minimum, musiało sie troszke podgotować. Więc może mieć racje, że słabo dmucha.

Sterownik jak można zbadać czy działa? 

Wentylator może być przytarty?

 

P.S. Pytam bo nie daje już do tego zakładu, po wyjeździe od niego, przestał mi działać GPS, mówił, że nic nie ruszał. Oddałem , żeby sprawdził i mówi, że antena spalona. Niby wymienił 400 zł wziął. Obawiam się że odłączył ją w tedy i teraz podłączył. :)

 

 

 

 

Opublikowano

wymontuj filtr kabiny, jak znam zycie to powstaje tam juz kolejna cywilizacja

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.04.2020 o 20:00, Dev napisał:

wymontuj filtr kabiny, jak znam zycie to powstaje tam juz kolejna cywilizacja

Filtr wymieniony na nowy :) 

Majstrowi bardziej chodziło o wentylator chłodzenia silnika/chłodnicy.

Opublikowano
10 godzin temu, Lechu85 napisał:

Filtr wymieniony na nowy :) 

Majstrowi bardziej chodziło o wentylator chłodzenia silnika/chłodnicy.

Sam sobie zaprzeczasz. W tytule piszesz że problem z chłodzeniem a w poście że z grzaniem bo masz zimne auto zimą. Nie wiem co to za mechanik, który twierdzi że przyczyną nie grzania kabiny jest wentylator na chłodnicy... Gdyby ten wentylator nie działał to auto by się przegrzewało. Co to za pomysł żeby oddać auto które się nie dogrzewa do elektryka a nie mechanika 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.05.2020 o 20:54, corradoowner napisał:

Sam sobie zaprzeczasz. W tytule piszesz że problem z chłodzeniem a w poście że z grzaniem bo masz zimne auto zimą. Nie wiem co to za mechanik, który twierdzi że przyczyną nie grzania kabiny jest wentylator na chłodnicy... Gdyby ten wentylator nie działał to auto by się przegrzewało. Co to za pomysł żeby oddać auto które się nie dogrzewa do elektryka a nie mechanika 

1. Termostat przepuszcza i jak jest mróz to nie grzeje. Jade wolno z górki pare kilometrów to temperatura spada.

2. Drugi problem latem kiedyś troszke wody mi się wygotowało, mechanik mówi, że słabo webntylator wieje. Widocznie przepuszczający termostat latem nie wystarczy, żeby chłodzić auto :)  

Edytowane przez Lechu85

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.