Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomysły na wydech do 3.0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zrobiony downpipe. Myślałem nad aktywnymi z sq5 ale posluchalem i ten dźwięk jest fajny ale szukam czegoś innego chyba. Teraz pytanie do Was spawac cały wydech przelot z kwasa? Czy może dałoby coś przełożenie wydechu z s4 b8? A może same końcowe wydechy wystarczą? Chodzi mi o delikatne podkreślenie tej V-ki. Podpowiedzcie bo ja w temacie wydechu jestem zielony

Opublikowano

IMG_20200325_220849.jpg

IMG_20200325_220919.jpg

IMG_20200325_212338.jpg

IMG_20200324_220623.jpg

IMG_20200401_211348.jpg

IMG_20200328_210023.jpg

IMG_20200401_211354.jpg

IMG_20200401_211339.jpg

IMG_20200401_211343.jpg

IMG_20200328_210018.jpg

IMG_20200324_220642.jpg

IMG_20200328_121420.jpg

IMG_20200401_211443.jpg

IMG_20200328_210147.jpg

IMG_20200328_210129.jpg

IMG_20200328_210133.jpg

IMG_20200328_124233.jpg

IMG_20200328_210208.jpg

IMG_20200328_134404.jpg

IMG_20200331_175410.jpg

IMG_20200402_110327.jpg

IMG_20200401_211313.jpg

IMG_20200331_175424.jpg

IMG_20200328_174004.jpg

IMG_20200328_174000.jpg

Opublikowano

Do 3000 brzmi jak seria. 

Powyzej słychać V6 ?

Opublikowano

A podczas jazdy pod obciążeniem słychać cokolwiek "ryczenie" wydechu? Bo inaczej to całkowity bezsens. Nie rozumiem sensu zastosowania tylu tłumików i ori końcówek.

Opublikowano

ten wydech miał zapewnić swobodny przeplyw spalin i podkreślić dzwiek v6. Nie mam 15 lat i Hondy Syfik Vtec, żeby wydechem budzić pół miasta :D :D :D 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nawet fajnie wyszło ale nie wiem czy nieprzekombinowane :)

 

Opublikowano
W dniu 11.05.2020 o 16:16, stefano189 napisał:

ten wydech miał zapewnić swobodny przeplyw spalin i podkreślić dzwiek v6. Nie mam 15 lat i Hondy Syfik Vtec, żeby wydechem budzić pół miasta :D :D :D 

Według mnie wydech podczas normalnej jazdy powinien być cichy - prawie jak seryjny żeby nie męczył na co dzień, natomiast gdy wkręcasz auto na obroty powinno być słychać przyjemny dla ucha dźwięk. W tym silniku można to zrobić bez problemu i nie trzeba robić kpl. wydechu. Wrzuć filmik jak słychać auto podczas jazdy i przy wyższych obrotach podczas przyspieszania bo na tym filmiku nic nie słychać a jeśli podobnie jest podczas jazdy to sporo kasy na wydech wyrzucone w błoto.

Opublikowano

Nagram film pod obciążeniem, bo na postoju nic nie słychać ?

Trzeba mocno depnąć, żeby usłyszeć V6. Np podczas wyprzedzania na 4 biegu... 

Wydech kosztował mnie 1700 zł, więc chyba Mao ?

Edytowane przez stefano189

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.