Treść opublikowana przez stefano189
-
Bixenon na biled
Polecam zmianę na Biled. Dużo zabawy, ale efekt warty każdej złotówki... ? Nowe klosze, wklejone na uszczelniacz butylowym ? VID_20230120_222528.mp4 VID_20230117_221426.mp4
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
8 dni zabawy ale się udało. Wleciał Biled, malowanie wnętrza na czarno i nowe klosze. VID_20230117_221426.mp4
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Wleciał altek po regeneracji Nowe rolki i pasek PK Nowy kompresor klimy, skraplacz i plukanie ukladu Nowe koło pasowe i pompa wody Nowa miska No i najważniejsze... INTERCOOLER Wagnera ?
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Czekam na turbo hybrydę i będę to stroić wtedy ?
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
zacisk chyba z Macana, bo klocek ma 131 mm dlugości. adaptery w cnc przewody seryjne z ATE
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
takie korekty licznika, to ja rozumiem
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Czego dane?
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Tarcze z a8 d4. Reszta to zbiórka różnych komponentów wg pomysłów Pana z BagCorp ?
-
A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
No w końcu wjechały hample na tył ? 356 x 22 Całość ogarnął BargCorp Nowe tarcze kotwiczne z rs7 Nowe przewody z Ate ? Temat hamulców uważam za skończony ? auto hamuje z ponad 200 jak wściekłe ? Zostaje 380 z przodu i 356mm z tyłu ?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Tak, 1be.
-
A6 C6 3.0 TFSI większe hamulce S6 Rs6?
Auto ma jeździć na zestawie helbi z c6. Nie ważne czy s6, czy rs6. Nie mogę dać żadnych nowszych elementów, bo nie mam na to TUV. Nie potrzebuje problemów z policją. ? Dlatego oczekuję konretnej odpowiedzi, czy zestaw 385 mm wlezie, czy coś jeszcze muszę wymienić....
-
Pomysły na wydech do 3.0 tdi
Nagram film pod obciążeniem, bo na postoju nic nie słychać ? Trzeba mocno depnąć, żeby usłyszeć V6. Np podczas wyprzedzania na 4 biegu... Wydech kosztował mnie 1700 zł, więc chyba Mao ?
-
A6 C6 3.0 TFSI większe hamulce S6 Rs6?
Jeśli w a6 c6 avant 3,0 tdi quattro, mam z przodu 347 mm, a z tyłu 330mm..... to mogę wrzucić na przód 385 mm z s6 c6 ? Nie trzeba kombinować nic z piastami ? Wiem że były 2 rodzaje, 85 i 92 mm ? Fele mam 19" na lato i zimę, wiec wszystko powinno wejść ładnie
-
Pomysły na wydech do 3.0 tdi
ten wydech miał zapewnić swobodny przeplyw spalin i podkreślić dzwiek v6. Nie mam 15 lat i Hondy Syfik Vtec, żeby wydechem budzić pół miasta
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
3.0 tdi Quattro avant Zawias 1be Springi pro kit - 30 Amory Sachs pod 1be Koło 255 35 19 Przód 660mm Tyl 665 mm
-
Pomysły na wydech do 3.0 tdi
Do 3000 brzmi jak seria. Powyzej słychać V6 ? VID_20200401_215121.mp4
-
Pomysły na wydech do 3.0 tdi
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Trzeba wyciągnąć tą nieruchomą szybę. Wtedy jest super dostęp do wszystkiego ?- B8 TrOOOOp
Nie. Zrobiłem to po swojemu ?- A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Kayaba chyba nie robi amorów pod 1be... Amory 313 366 i 313 364 Odboje 36725 i 36605 Numerow osłon i odbojow na tył nie pamiętam. Były z Sachsa. Znajdziesz w katalogu Intercars bez problemu ?- A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
Auto lata tylko w trasie. Do miasta nie ma wstępu ?- B8 TrOOOOp
przerabiałem. Trzeba odchylić podsufitkę, sciagnać wszystkie 4 odplywy, przedmuchać i wkleić na silikonie. Od 2 lat spokoj- A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano
W sobotę bd mieć części ?- A4 B8 avant '09 3,0 TDI Capa manual Sline by stefano