Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Gwałtowny skok obrotów chwilę po uruchomieniu silnika


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ostatnio wymienilem caly aparat zaplonowy z nowym czujnikiem halla, w koncu przestal szarpac przy zmianie biegow i generalnie jezdzi lepiej. Ale caly czas mam problem, czasem jak odpale samochod po dluzszym postoju, chwile pochodzi, i nagle podskocza obroty tak do 1.5k i od razu spowrotem na 900.

czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup dobry srodek w spray-u sciagnij wezyk podcisnieniowy z przepustnicy i psikaj oczywiscie auto bedzie wskakiwac na wyzsze obroty ale to nic rob to bardzo ostroznie oczywiscie jest wskazane wyciagniecie przepustnicy i wyczyszczenie jej wlasciwie ale podczas takiego czyszczenia wyczyscisz tez intake system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma moze ktos fotki co dokladnie w przepustnicy trzeba wyczyscic? jakim srodkiem to czyscic? cos do instalacji elektrycznej czy moze cos innego? pokierujcie mnbie bo tez mam problem w 2.6 ABC czasami po odpaleniu wskakuje na wysokie obroty ok 1200-1500obr/min i wraca do normy.pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przepustnicy takie coś:

http://moto.allegro.pl/item592419404_wurth_zmywacz_do_przepustnic_i_gaz_profesjonalny.html

szukaj też w dobrych sklepach motoryzacyjnych lub serwisach - tam też często mają przystępne ceny, np u mnie we Fiacie jest tylko 5zł droższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...