Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felga 16 7.5J ET35


chris11222

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz.. ale czy potrzeba takich szerokich kapci przy ADR który mocą nie grzeszy.. na przodzie odczujesz róznice :wink4: felga o ET35 fajnie wyglada w A4 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Sprawa wygląda tak, że kupiłem już te felgi. Teraz kwestia szerokości opony niby montują 205 na 7.5J ale mam wrazenie, że bedą lekko naciagniete. A tak na matginesie to ma jakieś znaczenie jak opona jest naciągnięta? Wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeskoczylem z 195 na 225 i malo mnie szlag nie trafi.. to przejscie wykonczylo mi juz calkiem pompe wspomagania, kazda koleina ciagnie auto jak szyny, do tego zamulka i smok.. tyle dobrze ze fajnie wyglada, ale tez zastanawiam sie nad przejsciem na 205. tyle ze ja 17x7,5

ale mnie zaraz uzytkownicy 225 zaszlachtują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki z pomoc. Chyba zaloze 205/55/16 na te felgi... wg. tabeli Toyo (bo te gumy chce) 205/55/16 zalecane6,5 minimalne5,5 maksymalne7,5 wiec chyba ok. Pozdrawiam. Jeszcze raz wielkie dzieki.

no problem :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki z pomoc. Chyba zaloze 205/55/16 na te felgi... wg. tabeli Toyo (bo te gumy chce) 205/55/16 zalecane6,5 minimalne5,5 maksymalne7,5 wiec chyba ok. Pozdrawiam. Jeszcze raz wielkie dzieki.

maksymalne oznacza, że opona będzie mocnawo naciągnięta i poza kwestią wizualną (mnie odrzuca taki wygląd) również łatwiej będzie uszkodzić felgę. Ja bym się decydował na 215/55R16[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:35_________________________________________________215/50 będzie jeszcze nieco mniej naciągnięta i będzie zapewniała lepsze prowadzenie w zakrętach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad 215, na 7,5" feldze będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss11222 możesz mi przy okazji powiedzieć jakim śrubami zamierzasz przykręcić te koła :) Chodzi mi o długość gwintu ??? Pytam bo mam do założenia na lato też felgi o ET 35 i nie wiem czy śruby na których mam koła o ET 45 będą pasować do tych o ET 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chriss11222 możesz mi przy okazji powiedzieć jakim śrubami zamierzasz przykręcić te koła :) Chodzi mi o długość gwintu ??? Pytam bo mam do założenia na lato też felgi o ET 35 i nie wiem czy śruby na których mam koła o ET 45 będą pasować do tych o ET 35.

Musisz sprawdzić ile śruby wystaje spod felgi kiedy masz ją jeszcze nie założoną. Było o tym dużo pisane na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze faktycznie do tych felg nietypowy rozmiar jakim jest 215/55/16 bedzie zalecany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...