Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adaptacja pompy wtryskowej 2.5 TDI, czy musze miec kod 7cyforwy SKC?


marvetst

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 Avant 2.5 TDI  V6/  11.2005r. / BDG 

Witam, jak w tytule, auto stoi u mechnika pompa z takimi samymi numerami już zamontowana jednak auto chcę ale nie może odpalić , trzeba zaadaptować pompę, próbował to robić jakiś pseudo diagnostyk z jakimś LAUNCHEM, nie udało mu się,

wydobył 5 cyfrowy kod kalkulatorem ale w tym pkt utknęliśmy gdyż auto nie chciało dalej wpuścić chłopa , przez co nie mogliśmy zaadaptować pompy, wyskakiwał błąd po wpisaniu wartości 3200. Kanał 50 oczywiście. 

Nie mam kodu 7 cyfrowego, w salonach Audi tępi pseudo holenderscy znawcy ( mieszkam w Holandii ) nie rozumieją  w  ogóle po co mi ten kod i nie chcą pomóc albo nie potrafią się przyznać że nie wiedzą o co chodzi. 

Mam VCSD, mam 5 cyfrowy kod, 2 kable, VAG KKL 409.1 i drugi kabel , VAG CAN PRO. Czy jestem w stanie VCSD0em i tymi kablami zaadaptować te pompę? Był wyłączany immobilizer niestety to nie dało rezultatu. 

Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO nie dadzą ci tego kodu bo nie mają do niego dostępu. Wszystko odbywa sie onlie. Musiałem moją poprzrednią A4 też BDG do ASO na lawecie zawieźć i podpinali się online.

PIN można zczytać z zegarów tam jest immo ale samym vcds nie da rady tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pozostaje zawiezienie audi na lawecie do najbliższego pkt serwisowego AUDI, czyli 145 euro i nic innego nie poradzimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALbo szukaj kogoś kto ma VAG Dash i potrafi login z zegarów odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ten 7 cyfrowy kod którego nie chcą podać mi jako właścicielowi auta można z zegarów odczytać za pomocą VAG Dash? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie że nie chcą tylko nie ma możliwości jego wglądu.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmowie z mechanikiem doszliśmy do wniosku  że szukanie tutaj expertow VAG-a to nie ma sensu, to nie Polska. Auto jedzie na lawecie do serwisu.

Dziękuje za pomoc!

do zamknięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...