Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BFB Prośba o ocene logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam problem z audi. Przy ok 3k obrotów przerwie i leci dalej oraz wywala mi czeka o niskiej sprawności gazu. Odczułem również spadek mocy. 

tutaj auto pracowało chwile na benzynie i później przełączyłem na gaz

http://vaglogi.pl/log-002_033_hAQTd0.html

tutaj położenie wałków (kontrolnie bo miałem robione zmienne fazy w styczniu br.)

http://vaglogi.pl/log-090_093_4g49G.html

tutaj wykonane na benzynie

http://vaglogi.pl/log-115_118_J0OR02D.html

tutaj na gazie

http://vaglogi.pl/log-115_118_29TT3ro.html

 

Wszystkim dzięki za pomoc. 

Opublikowano

Daj dynamiczny na obu paliwach 2+33 i 3+20 na pb tylko

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

A po tych logach nic nie widać?

Opublikowano
55 minut temu, Lolek94 napisał:

A po tych logach nic nie widać?

Nie bo nie zrobiłeś tych co trzeba. Zrób jak mówi Przemo, tylko przed każdym logiem skasuj błędy, nawet jak ich nie ma.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.06.2020 o 15:44, cysiek18 napisał:

Nie bo nie zrobiłeś tych co trzeba. Zrób jak mówi Przemo, tylko przed każdym logiem skasuj błędy, nawet jak ich nie ma.

Proszę bardzo. 

benzyna

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

gaz 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

003+020 na benzynie 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

Dodatkowo po założeniu LPG równo co 100km wyrzuca mi błąd o niskiej sprawnosci kata. Udać się z tym do tunera żeby wyłączył tą 2 sonde?

Edytowane przez Lolek94

Opublikowano

Gaz do regulacji, bo jest przylany. 

Przeplywka troche zaniza i pasowaloby sprawdzić szczelność dolotu.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, przem8 napisał:

Gaz do regulacji, bo jest przylany. 

Przeplywka troche zaniza i pasowaloby sprawdzić szczelność dolotu.

Czyli co przepływka do wymiany? 

Opublikowano
9 godzin temu, Lolek94 napisał:

Dodatkowo po założeniu LPG równo co 100km wyrzuca mi błąd o niskiej sprawnosci kata. Udać się z tym do tunera żeby wyłączył tą 2 sonde?

To może być przez źle wystrojone lpg, a żeby wyłączyć sondę to należy się pozbyć problemy czyli kata.

2 godziny temu, Lolek94 napisał:

Czyli co przepływka do wymiany? 

Na stówę Ci nie odpowiem. Jak masz od kogo to podmień i się dowiesz. Teoretycznie korekty ledwo mieszczą się w normie ale do ideału dużo brakuje, a gaz to porażka. Poza tym szczelność dolotu to podstawa.

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, przem8 napisał:

To może być przez źle wystrojone lpg, a żeby wyłączyć sondę to należy się pozbyć problemy czyli kata.

Na stówę Ci nie odpowiem. Jak masz od kogo to podmień i się dowiesz. Teoretycznie korekty ledwo mieszczą się w normie ale do ideału dużo brakuje, a gaz to porażka. Poza tym szczelność dolotu to podstawa.

A turbo dobrze pcha?? Bo powiem Ci że jak na 163km to słabo idzie. 

 

Opublikowano
13 minut temu, Lolek94 napisał:

A turbo dobrze pcha?? Bo powiem Ci że jak na 163km to słabo idzie. 

Tu jest ok. Bo seria w 1.8t to pedał, którego objedzie byle jakie nowsze, miejskie wozidełko :P

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, przem8 napisał:

Tu jest ok. Bo seria w 1.8t to pedał, którego objedzie byle jakie nowsze, miejskie wozidełko :P

No to mi teraz pojechałeś Hahaha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.