Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Numer wzmacniacza antenowego pod rns-e w A4 B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki jest numer wzmacniacza pod rns - e w avancie , ponieważ dołożyłem to radio i słabo łapie fale radiowe. 

Edytowane przez r7adek

Opublikowano

wzmacniacz nie ma znaczenia pewnie go nie zasiliłeś. Z jakiego radia przechodziłeś ? 2din 1din ?

Opublikowano

U mnie rnse działa na zwykłym wzmacniaczu antenowym który został po wypasionym chorusie ?  jak masz antenę diversity to zmień miejscami kolejość wpięć anten przy radiu.

Ale by w pełni wykorzystać tuner z rnse potrzeba inaczej podłączyć wzmacniacz,wersja P w zupełności się nada. 

phasen_schaltdiversity.jpg

Edytowane przez pila24

Opublikowano

wzmacniacz jest ten sam podpięcie jest inne ja jak miałem b5 miałem rns-e i tam działało bez problemu tu też musi

Opublikowano

Kiedyś wyszukiwałem informacji na ten temat,wzmacniacz który współpracuje(np. P) z rnse  ma dodatkowe wejście ( IF) z którego korzysta dla wyszukiwania częstotliwości pośredniej. Wzmacniacz od anteny diversity (AF na zdjęciu ) nie ma tego wejścia,wówczas tuner w rnse nie korzysta z częstotliwości pośredniej dla wyszukania mocniejszego sygnału fm i "jedzie" cały czas  na tej jednej częstotliwości stacji. 

Screenshot_2020-07-10-18-32-37.png

Screenshot_2020-07-10-18-32-59.png

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.07.2020 o 18:14, Tom A4 napisał:

wzmacniacz nie ma znaczenia pewnie go nie zasiliłeś. Z jakiego radia przechodziłeś ? 2din 1din ?

2 din. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.07.2020 o 18:47, pila24 napisał:

Kiedyś wyszukiwałem informacji na ten temat,wzmacniacz który współpracuje(np. P) z rnse  ma dodatkowe wejście ( IF) z którego korzysta dla wyszukiwania częstotliwości pośredniej. Wzmacniacz od anteny diversity (AF na zdjęciu ) nie ma tego wejścia,wówczas tuner w rnse nie korzysta z częstotliwości pośredniej dla wyszukania mocniejszego sygnału fm i "jedzie" cały czas  na tej jednej częstotliwości stacji. 

Screenshot_2020-07-10-18-32-37.png

Screenshot_2020-07-10-18-32-59.png

Mam z końcówką,, P"

Opublikowano
6 godzin temu, r7adek napisał:

Mam z końcówką,, P"

To zostaje kwestia odpowiedniego podpięcia, zapewne wejście fm3 in podłączyć trzeba pod wejście fm2 in z systemu diversity a reszta zostaje jak była (czyli podwójna wtyczka wpięta jak wcześniej. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.07.2020 o 17:31, pila24 napisał:

To zostaje kwestia odpowiedniego podpięcia, zapewne wejście fm3 in podłączyć trzeba pod wejście fm2 in z systemu diversity a reszta zostaje jak była (czyli podwójna wtyczka wpięta jak wcześniej. 

Mam tak wpięte:

Zamieniać 2 z 3? 

IMG_20201229_083127.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ale raczej sa inne kostki i się nie da. 

Opublikowano

Kostki rozbierasz i możesz zamienić kable

Opublikowano
  • Autor
Teraz, aker napisał:

Kostki rozbierasz i możesz zamienić kable

Tylko, czy napewno to pomoże...

Opublikowano

Tego nie wiem,możesz próbować bo nie dużo przy tym roboty.

Opublikowano

Rnse korzysta łącznie z 3 anten,(concert 2 z dwóch) fm1 to szyba lewa,fm2 szyba klapy i fm3 szyba prawa. Nawet jak pominiesz szybę klapy to odbiór na 2 antenach tez powinien być ok.

  • 1 rok później...
Opublikowano

A co z sedanem różni się to jakoś? Miałem Concerta z diversity i po przejściu na rnse odbiór słaby choć wcześniej też szału nie było 

I błąd 00858 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Nadal nic w odbiorze radia się nie poprawiło. Złącze fakra mam podwójne, zamiana miejscami kabla antenowego w kostce nic nie dała. Dodam, że tylko na jednym przewodzie antenowym odbiera radio.  Odpięcie drugiego nie ma wpływu na odbieranie radia, ponieważ nie łapie na nim stacji. Czy może być to wina wzmacniacza antenowego ? Są jakieś nowsze wzmacniacze, które można założyć ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.