Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2011 2.0 TDI Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Przedstawiam mój rodzinny dupowozik. 

 

Rocznik 2011 Irlandczyk :)

Silnik

Przebieg bliski 300tyś.

Silnik 2.0 TDI CACG czyli 120 koników

Audio

Audi concert + AMI w schowku

Wyposażenie

Sportowe fotele przód

Xenony i ledy z tylu

Przeciwmgielne

Trzy ramienna kierownica

Emblematy s-line na blotnikach i progach

Jakiś zestaw dokladek pod przedni zderzak, progi i tylny zderzak 

Xenon hid prawdopodobnie w przeciwmgielnych

Koła 255/35 R20 felgi prawdopodobnie Audi RS6 

Jak coś sobie przypomnę albo znajdę info to dodam

 

Rzeczy zrobione po zakupie to

Test wskazówek licznika przy starcie

Doświetlenie zakrętów 

Na wsecznym opuszczanie lusterka pasażera

Montaż wideorejestratora oraz kamery cofania w lusterku

 

Rzeczy do zrobienia

Zakup koła zapasowego bo gdzieś się zapodzialo

Jakaś wlepka na tylną szybę

Nowa mapa ( w środę jedzie żona na warsztat do znajomego więc będzie zrobione)

Zdjęcia:

 

 

 

IMG_20200718_210831.jpg

IMG_20200718_210808.jpg

IMG_20200718_231210.jpg

IMG_20200718_202355.jpg

Opublikowano

Jest co robić przy aucie B)

Powodzenia w planowanych modach :thumbup1:

Opublikowano

Fajne audi. Pomaluj belkę bo przebija za grillem jej odpryski

Opublikowano
  • Autor

Też kuje mnie to w oczy. Niestety tylko w weekend jest czas jak nigdzie nie jedziemy. Grill jest jakoś od środka mocowany? Muszę znaleźć jakąś ETKE on-line bo miałem kiedyś jak golfem II jeździłem ale zamknęli stronę. 

Opublikowano
44 minuty temu, Marcin.O.84 napisał:

Też kuje mnie to w oczy. Niestety tylko w weekend jest czas jak nigdzie nie jedziemy. Grill jest jakoś od środka mocowany? Muszę znaleźć jakąś ETKE on-line bo miałem kiedyś jak golfem II jeździłem ale zamknęli stronę. 

WEBAUTOCATS.COM

Katalogi części samochodowe. Auto części zamienne ETKA Online.

 

demontaż grilla :  

 

Opublikowano

Fura świetna, kolego można kupić taki dyfuzor jak Ty masz? :eusathink:szukam od kilku dni i nie mogę takiego odszukać. 

Opublikowano

Ładna sztuka teraz pozostaje zrobić chipa tak na 170 kucyków, tak dla emblematów sline:wink:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie znajomego szef mi podkrecił że muszę sprzęgło wymienić bo się ślizga już na 4 jak mu dam w podłogę przy 2 tyś :). Czekam na wycenę, prawdopodobnie sprzęgło pójdzie jako na gwarancji bo mam 3 miesiące a dołoże do dwumasy żeby już tam drugi raz nie zaglądać. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.