Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubywa płyn chłodniczny, widać wyciek


da_king_99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze.

 

Mam problem z ubywającym płynem chłodniczym od dłuższego czasu, dolewam gdy go brakuje, ale jeżdżę sporadycznie. Próbowałem zdiagnozować czy to leci z jakiegoś wężyka czy ze zbiorniczka. Czy jak więcej pojeżdżę, czy mniej.

 

Jednak ostatnio po półgodzinnej jeździe samochód stał około 10 godzin na asfalcie i gdy wyszedłem z pracy zobaczyłem dużą plamę pod samochodem, po lewej stronie, co widać na zdjęciach. Płynu oczywiście trzeba było dolać, więc jest już wiadome, że to nic innego, jak właśnie ów płyn. Zbiorniczek jest po prawej stronie, więc to nie on przecieka, nie wiem czy jakiś wężyk czy coś innego właśnie. Po niedzieli będę odprowadzał audi do mechanika, ale z ciekawości może ktoś z Forumowiczów może przewidzieć, czy lokalizacja wycieku może oznaczać jakąś poważną awarię? Z czego płyn może uciekać? 

 

Pozdrawiam

zdjecie1.jpg

zdjecie2.jpg

zdjecie3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym miejscu tylko chłodnica mogła się rozszczelnić, gdyby było bardziej z. Tyłu to pewnie króciec. Obejrzyj dokładnie boki chłodnicy, czy nalotu nie widać, ewentualnie wąż powrotny z chłodnicy mógł się rozszczelnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...