Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wpada w tryb awaryjny


ROBSON1802

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wszystkich forumowiczów. Mam problem chyba dość znany wszystkim.  A mianowicie w mojej Audi A4 b 7 2.0 brd 2007r. Co jakiś czas auto łapie tzw. notlauf...  Wczoraj robiłem trasę 200km 100km w jedną i sto w drugą. Sprawa wygląda tak że w jedną stronę było wszystko w porządku pod koniec tylko zalaczyla mi się procedura wypalania dpf-u. Niestety jazda po mieście i koniec trasy zmusiła mnie do zgaszenia auta ( oczywiście po odczekaniu paru minut na biegu jałowym). Auto stało parę godz. W wdrodze powrotnej  już na początku poczułem spadek mocy i migajaca kontrolka świec zarowych.  Gaszenie auta na chwilę pomagało. Następnie zapalił się Check. I z tym trybem awaryjnym dojechałem do domu... Po podłączeniu po kompa wyskoczyly dwa będę 00665- niskie ciśnienie doładowania. Drugi 06489- czujnik tem spalin. Skasowanie błędow nic nie dało dale auto wpada w tryb awaryjny. Co prawda Check już się nie zapala zostaje tylko błąd niskie ciśnienie doładowania 00665 a auto nie ma siły jechać.... 

Bym był wdzięczny za propozycję rozwiązania problemu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej tu cały tekst tego błędu albo autoscan. To co podałeś to nic nie mówi. Co temp. spalin? Za niska, za wysoka? Tam był tekst zawarty w tym błędzie i warunki w jakich wystąpił. Nauczcie się obsługi vcds. Wklejenie samego nr. błędu można sobie od razu darować. Najważniejsze informacje sa zawarte w tekście poniżej i to nagminnie jest pomijane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...