Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon skrętny - vcds błąd.


Gozdzio96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Szukam przyczyny błędu odkąd zakupiłem Audi czyli od Grudnia, właściciel stary twiedzi, że to przetwornica, ale jeżeli to jest ona, to czemu żarnik normalnie świeci ? Nie próbowałem ich podmienić, bo narazie nie mam jak, jestem zagranicą, będę pod koniec września w Polsce wtedy się tym zajmę. Ale moje pytanie, czy jeżeli jest to przetwornica, to muszę zakupić drugą taką samą z takimi samymi numerami ? Czy numery mogą być inne, byle by skrętna, i jak rozpoznać, że jest skrętna? I czy  ktoś takową posiada na forum ?

Uważam także, że moja bixy świecą conajmniej dziwnie, uważam, że linia odcięcia nie jest taka jaka powinna być i światła drogowe nie świecą prosto w górę, w sensie że ładnie oświetlają, mogą prosić, aby ktoś kto ma bixa wrzucił jak wygląda odciecie na ścianie ? Będę od groma wdzięczny, zamierzam lampy oddać do regeneracji 250zł za sztukę firma bierze, rozklejenie regeneracja obejmuje odnowienie odblysnikow, malowanie na czarno lampy i w cenie wliczona soczewka jezeli bedzie wymagać, nie chce lamp modyfikować nie wiadomo jak, po prostu chce aby swiecily prawidlowo.

117820023_1347794852278822_4813426639816155632_n.jpg

117820208_300123254397100_2301789148756941058_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd przetwornicy. Xenon świeci pomimo wszystko bo sterowanie skrętu przez inne piny idzie. Skrętne róznią się od nie skrętnych dłuższą wtyczką. Jak już będziesz kupował, zwróć uwagę, żeby kupić przetwornice z datą produkcji po połowie 2007r. Wcześniejsze miały problemy i dochodziło do gaszenia się żarników. Na każdej przetwornicy jest naklejka z datą produkcji. 

Tak wyglada skrętna

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - PRZETWORNICA XENON Audi A4...

a tak wygląda nie skrętna

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 205 zł - Przetwornica Xenon Audi A4 B7...

 

 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gozdzio96 napisał:

Ta pierwsza pasowałaby do mojej Audiczki ?

Tak. Szukaj jak najnowszej albo też z nr. 8P0907391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...