Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekręcony licznik


damiancj

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec chyba własnei sobie jednak odpoczne kilka osób znajacych sie na tym równiez mi odradziło :) Wiec autko moje ma 200tys czy mozna jeszcze jezdzic ? No nic nie puka nie stuka cichutko w dobrym stanie wszytsko silnik BPW ale czy sie nie bedzie sypac szybko jezdzic czy moze lepiej sprzedac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec chyba własnei sobie jednak odpoczne kilka osób znajacych sie na tym równiez mi odradziło :) Wiec autko moje ma 200tys czy mozna jeszcze jezdzic ? No nic nie puka nie stuka cichutko w dobrym stanie wszytsko silnik BPW ale czy sie nie bedzie sypac szybko jezdzic czy moze lepiej sprzedac ?

Te 200tyś od 2006r to pewnie na autostradzie nastukane.

Jeżeli wszystko ładnie działa to się ciesz i używaj.

Jeżeli troszkę Cię to gnębi to zrób logi i wtedy będziesz wiedział dużo więcej o silniku, no i może uspokoisz sumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o co ?

ale czy sie nie bedzie sypac szybko jezdzic czy moze lepiej sprzedac ?

Jeżeli chcesz zostawić auto ale boisz się przebiegu 200tyś to zrób logi (czytaj w dziale diagnostyka).

Dadzą Ci one pojęcie o wpływie tych 200tyś na stan silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na firmówce (2004 rok) którą latam do DE mam juz grubo ponad 370tys i jest to ford i jakbym miał sie bać przebiegu to bym nie wyjezdzał poza miejsce zamieszkania.

Audi tez kupiłem ze sprawdzonym przebiegiem 150tys i mam teraz 187tys i nie mam zamiaru go sprzedawac bo zbliza sie do 200tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdobądź może historie z ASO nie jest to droga usługa ktoś od nas z forum to robi za 50Pln.. może będzie wzmianka o wymianie silnika or coś w tym kierunku ... przykra sprawa .. ale to nie pierwszy przypadek skubance już w DE się wycwanili i kręcą liczniki.. co do wygrania sprawy to jest to ciężkie do udowodnienia nie masz na FV żadnej informacji o przebiegu.. a wiemy jak działają nasze polskie sady... więcej stracisz zdrowia niż to wart...;/ ale z drugiej strony jak tak będziemy pozwalać na taki proceder i nie będzie nikt z tym walczył to będą to robić jeszcze częściej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...