Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekręcony licznik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No wiec chyba własnei sobie jednak odpoczne kilka osób znajacych sie na tym równiez mi odradziło :) Wiec autko moje ma 200tys czy mozna jeszcze jezdzic ? No nic nie puka nie stuka cichutko w dobrym stanie wszytsko silnik BPW ale czy sie nie bedzie sypac szybko jezdzic czy moze lepiej sprzedac ?

Opublikowano

No wiec chyba własnei sobie jednak odpoczne kilka osób znajacych sie na tym równiez mi odradziło :) Wiec autko moje ma 200tys czy mozna jeszcze jezdzic ? No nic nie puka nie stuka cichutko w dobrym stanie wszytsko silnik BPW ale czy sie nie bedzie sypac szybko jezdzic czy moze lepiej sprzedac ?

Te 200tyś od 2006r to pewnie na autostradzie nastukane.

Jeżeli wszystko ładnie działa to się ciesz i używaj.

Jeżeli troszkę Cię to gnębi to zrób logi i wtedy będziesz wiedział dużo więcej o silniku, no i może uspokoisz sumienie

Opublikowano
  • Autor

No własnie tak jestem nie spokojny

Jeżeli troszkę Cię to gnębi to zrób logi i wtedy będziesz wiedział dużo więcej o silniku, no i może uspokoisz sumienie o co chodzi :) ?

Opublikowano

Jak o co ?

ale czy sie nie bedzie sypac szybko jezdzic czy moze lepiej sprzedac ?

Jeżeli chcesz zostawić auto ale boisz się przebiegu 200tyś to zrób logi (czytaj w dziale diagnostyka).

Dadzą Ci one pojęcie o wpływie tych 200tyś na stan silnika

Opublikowano

Ja na firmówce (2004 rok) którą latam do DE mam juz grubo ponad 370tys i jest to ford i jakbym miał sie bać przebiegu to bym nie wyjezdzał poza miejsce zamieszkania.

Audi tez kupiłem ze sprawdzonym przebiegiem 150tys i mam teraz 187tys i nie mam zamiaru go sprzedawac bo zbliza sie do 200tys.

Opublikowano

zdobądź może historie z ASO nie jest to droga usługa ktoś od nas z forum to robi za 50Pln.. może będzie wzmianka o wymianie silnika or coś w tym kierunku ... przykra sprawa .. ale to nie pierwszy przypadek skubance już w DE się wycwanili i kręcą liczniki.. co do wygrania sprawy to jest to ciężkie do udowodnienia nie masz na FV żadnej informacji o przebiegu.. a wiemy jak działają nasze polskie sady... więcej stracisz zdrowia niż to wart...;/ ale z drugiej strony jak tak będziemy pozwalać na taki proceder i nie będzie nikt z tym walczył to będą to robić jeszcze częściej ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.