Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fis - spolszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć koledzy posiadam od tygodnia audi a4 b7 i chciałbym zapytać jak spolszczyć fis mam bns ale nie było płyty słyszałem że można ją samemu ogarnąć proszę o pomoc dzieki

Opublikowano

Fis nie da się spolszczyć, co najwyżej bns

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Fis nie da się spolszczyć, co najwyżej bns

Jak to zrobić, muszę mieć mapy, nie mam żadnej płyty 

Opublikowano

Tak, musisz mieć mapy+spolszczenie. Mam u siebie bns i tak naprawdę użyłem go może ze dwa razy odkąd mam auto, a mam je już 9 lat- ta nawigacja naprawdę jest słaba i nie ma co się nią interesować i zawracać sobie nią głowy

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Lukasz_mk2 napisał:

Tak, musisz mieć mapy+spolszczenie. Mam u siebie bns i tak naprawdę użyłem go może ze dwa razy odkąd mam auto, a mam je już 9 lat- ta nawigacja naprawdę jest słaba i nie ma co się nią interesować i zawracać sobie nią głowy

Powiedz mi a błędy na fis masz po polsku typu spalona żarówka brak benzyny itd

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Hanys83 napisał:

Powiedz mi a błędy na fis masz po polsku typu spalona żarówka brak benzyny itd

Wiesz jak już jest to dobrze by było żeby działała 

Opublikowano

Nie, błędy mam po angielsku - ich nie spolszczysz

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Hanys83 napisał:

Wiesz jak już jest to dobrze by było żeby działała 

Czyli fis nie spolszczysz chyba że serwis? 

Opublikowano

Komunikatów na FIS w B7 nie zmienisz na polskie nawet w serwisie. Po prostu nie jest taka opcja dostępna. Możesz jedynie przełączać się pomiędzy językami jakie zostały fabrycznie zainstalowane, czyli niemiecki, angielski, francuski, włoski  itp.  

Jeśli tak bardzo zależy Ci aby na FIS pojawiło się coś w języku polskim to możesz pomyśleć o VFIZ ale to wydatek kilkaset złotych a i tak komunikaty systemowe będą dalej w obcym języku. Tyle, że będzie możliwość personalizacji FIS i tego co wyświetla się podczas normalnego użytkowania. W tym przypadku menu oraz całą gamę udogodnień będziesz miał w języku polskim.

Edytowane przez ElectricShock

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, ElectricShock napisał:

Komunikatów na FIS w B7 nie zmienisz na polskie nawet w serwisie. Po prostu nie jest taka opcja dostępna. Możesz jedynie przełączać się pomiędzy językami jakie zostały fabrycznie zainstalowane, czyli niemiecki, angielski, francuski, włoski  itp.  

Jeśli tak bardzo zależy Ci aby na FIS pojawiło się coś w języku polskim to możesz pomyśleć o VFIZ ale to wydatek kilkaset złotych a i tak komunikaty systemowe będą dalej w obcym języku. Tyle, że będzie możliwość personalizacji FIS i tego co wyświetla się podczas normalnego użytkowania. W tym przypadku menu oraz całą gamę udogodnień będziesz miał w języku polskim.

Zostane przy tym co mam dzięki koledzy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.