Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fis - spolszczenie


Hanys83

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy posiadam od tygodnia audi a4 b7 i chciałbym zapytać jak spolszczyć fis mam bns ale nie było płyty słyszałem że można ją samemu ogarnąć proszę o pomoc dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Fis nie da się spolszczyć, co najwyżej bns

Jak to zrobić, muszę mieć mapy, nie mam żadnej płyty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz mieć mapy+spolszczenie. Mam u siebie bns i tak naprawdę użyłem go może ze dwa razy odkąd mam auto, a mam je już 9 lat- ta nawigacja naprawdę jest słaba i nie ma co się nią interesować i zawracać sobie nią głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lukasz_mk2 napisał:

Tak, musisz mieć mapy+spolszczenie. Mam u siebie bns i tak naprawdę użyłem go może ze dwa razy odkąd mam auto, a mam je już 9 lat- ta nawigacja naprawdę jest słaba i nie ma co się nią interesować i zawracać sobie nią głowy

Powiedz mi a błędy na fis masz po polsku typu spalona żarówka brak benzyny itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hanys83 napisał:

Powiedz mi a błędy na fis masz po polsku typu spalona żarówka brak benzyny itd

Wiesz jak już jest to dobrze by było żeby działała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hanys83 napisał:

Wiesz jak już jest to dobrze by było żeby działała 

Czyli fis nie spolszczysz chyba że serwis? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikatów na FIS w B7 nie zmienisz na polskie nawet w serwisie. Po prostu nie jest taka opcja dostępna. Możesz jedynie przełączać się pomiędzy językami jakie zostały fabrycznie zainstalowane, czyli niemiecki, angielski, francuski, włoski  itp.  

Jeśli tak bardzo zależy Ci aby na FIS pojawiło się coś w języku polskim to możesz pomyśleć o VFIZ ale to wydatek kilkaset złotych a i tak komunikaty systemowe będą dalej w obcym języku. Tyle, że będzie możliwość personalizacji FIS i tego co wyświetla się podczas normalnego użytkowania. W tym przypadku menu oraz całą gamę udogodnień będziesz miał w języku polskim.

Edytowane przez ElectricShock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ElectricShock napisał:

Komunikatów na FIS w B7 nie zmienisz na polskie nawet w serwisie. Po prostu nie jest taka opcja dostępna. Możesz jedynie przełączać się pomiędzy językami jakie zostały fabrycznie zainstalowane, czyli niemiecki, angielski, francuski, włoski  itp.  

Jeśli tak bardzo zależy Ci aby na FIS pojawiło się coś w języku polskim to możesz pomyśleć o VFIZ ale to wydatek kilkaset złotych a i tak komunikaty systemowe będą dalej w obcym języku. Tyle, że będzie możliwość personalizacji FIS i tego co wyświetla się podczas normalnego użytkowania. W tym przypadku menu oraz całą gamę udogodnień będziesz miał w języku polskim.

Zostane przy tym co mam dzięki koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...