Skocz do zawartości
IGNOROWANY

świecący AIR BAG


konio01

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przejrzałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje problemy. Otóż pali mi się kontrolka AIR BAG a VCDS nie daje rady skasować dwóch błędów - jak na zdjęciu. Dodam, że taki sam błąd jest też po stronie pasażera. Powiedzcie co to może być , co sprawdzić i od czego zacząć.

airbag.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej.

1.Nagle się tak stało? 

2. Kupiłeś to auto już z tym błędem?

3. Miałeś kolizję?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się to po gruntownym sprzątaniu auta. Myślę że związane jest z przesuwaniem przednich siedzeń w tą i spowrotem. Przed tem było ok. Czyżby kostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przy demontażu osłon z tyłu samochodu zauważyłem że nie mam podłączonych poduszek powietrznych (z lewej i z prawej strony).  Gdy je podłączyłem wyskoczył mi błąd Airbag. Zdjęcie w załączniku.  Gdzie leży problem ?  Dodam że ostatni kupiłem używany czujnik uderzeniowy i podmieniłem, ale nic to nie dało.  Nadal wyświetlało te same błędy, których nie mogę usunąć.   Usunąć błędy mogę dopiero jak odłączę poduszki.  No ale nie chce mieć ich odłączonych, w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.   bład airbag.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy auto miało przygodę? Same z siebie takie błędy się nie posadziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, mam go 2 lata.  Dopiero teraz zauważyłem, że z tyłu nie miał podłączonych poduszek.  Przed podłączeniem nie wywalał żadnych błędów.   Przed zakupem trochę go prześwietliłem po vinie i miał niby 2 zdarzenia, stłuczki parkingowe.  Niby nic wielkiego,  wizualnie też nie wygląda  na takiego, aby miał jakąś większą przygodę.  

obraz_2021-05-24_102638.png

Edytowane przez AdamoD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...