Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały tygrysek Audi a6 C7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Ma małe zmiany po sprzedaży A4 

Teraz A6 C7 2,0 CGLC Avant 

Auto kupiłem oczywiście w salonie  Audi (pogwarancyjnym )

Na razie małe zmiany 

Na pierwszy plany zmiana lamp tylnych na poliftowe z pływającym kierunkowskazem 

Montaż ele. otwieranej klapy 

Zmiana MMI na MMI 3 G PLUS i zaraz będzie przejście na MIB2

Pozostały mi zaciski hamulcowe z B8 więc też na dniach będzie zmiana 

Zderzak tył polift na dwa kominy już czeka razem z wydechem 

 

Zdjęcie zaraz po zakupie 

$_3 (1).jpg

$_3 (6).jpg

$_3 (7).jpg

$_3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zaraz po kupnie zmieniłem cały tył na Polift czyli zmiana lamp zderzak i dokładka zderzaka w hydrografice 

IMG_20190104_174820.jpg

IMG_20190104_182129.jpg

IMG_20190217_125730.jpg

IMG_20191230_090825.jpg

IMG_20191230_102710.jpg

Opublikowano
  • Autor

Następne modyfikacje

To zmiana RMC na MMI 3G plus

Wszystkie dekory w środku na hydrografika Carbon

Lusterka i lotka na klapę w hydrografika Carbon

Dołożenie el, otwierana klapa bagażnika

Wydech na dwie strony 

Przednie lampy na Full Led

Przedni zderzak S line i tył 

Cały środek zmieniony na skóry białem S line 

Felgi przerobione przez Sebastiana Wanata 

 

IMG_20190327_221420.jpg

FB_IMG_1561462425319.jpg

IMG_20190906_160936.jpg

IMG_20190909_101053.jpg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.38.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.39 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.39 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.39 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.39 (4).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.39.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.40 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.40 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.40.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.41 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.41 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.41 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.41 (4).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.41 (5).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.41.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.42 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.42 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.42 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.42 (4).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.42.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.43 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.43 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.43 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-02 at 07.16.43.jpeg

Opublikowano

Szacun za prace, ale nie prościej było kupić juz w miarę doposażonego ?   No chyba ze ten był w mega cenie ......

 

powodzenia w modach 

 

Opublikowano
Godzinę temu, Cuber napisał:

Szacun za prace, ale nie prościej było kupić juz w miarę doposażonego ?   No chyba ze ten był w mega cenie ......

Dokładnie o to samo chciałem zapytać ......

 

A który to rok? 2012?

Teraz z przodu przedlift, z tylu polift takie kombinowane.....

Opublikowano
14 minut temu, A-rek napisał:

Dokładnie o to samo chciałem zapytać ......

 

A który to rok? 2012?

Teraz z przodu przedlift, z tylu polift takie kombinowane.....

No ale Kolega napisał ze zaraz wpadnie przód s-line oraz full led , mam nadzieję ze z Polifta ;) 

 

Opublikowano

Gratulacje! Troche roboty jest z tymi modami:thumbup1: Felgi kwestia gustu. 

Opublikowano

Dobrze modzisz . Powiedz mi czy lampy tył pasują p&p , czy trzeba coś kodować- zmieniać kabelki ??

 

Opublikowano

Sporo zmian na plus, felgi zupełnie tu nie pasują :thumbdown:, teraz do kompletu z tyłem trzeba ogarnąć front żeby to miało ręce i nogi

Opublikowano

Ja jak bym już wyciągał tunel do założenia dekorów to zmienił bym go na ten z skóra ( miejsce gdzie opierają się nogi  )  do tego sam tunel jest pokryty tak jakby materiałem skóropodobnym ;) 

Zdecydowanie lepiej wyglada  :) 

tunel.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co do tunelu to te boczne stawki są wymienne i czekam bo zamówiłem pod kolor

 

Jest już nowy ryjek 

 

przed

fe718c170688.jpg

 

Po

1cf6fee20389.jpg

091a36ebba49.jpg

Opublikowano

Robota poszła bo Jack Daniel's był i widać że Niemiecki :decayed:

Nie lepiej było od razu założyć przód też od lifta :eusathink:

Opublikowano

I to wszystko co do tej pory zrobiłeś  na parkingu . Szacun auto nabiera fajnego wyglądu tylko tak dalej ?

Opublikowano

Napisz mi czy coś trzeba było przerabiać w instalacji tylnych świateł poliftowych , wtyczki pasują p&p ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Robota poszła bo Jack Daniel's był i widać że Niemiecki :decayed:

Nie lepiej było od razu założyć przód też od lifta :eusathink:

Co do roboty to dokładnie poszła lepiej bo było co pić

Codo przodu to nie podoba mi sie polift

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, peter22 napisał:

I to wszystko co do tej pory zrobiłeś  na parkingu . Szacun auto nabiera fajnego wyglądu tylko tak dalej ?

No na parkingu a co mało zrobione

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marcinch001 napisał:

Napisz mi czy coś trzeba było przerabiać w instalacji tylnych świateł poliftowych , wtyczki pasują p&p ?

Są inne wtyczki więc trzeba przerobić

Opublikowano

hmmm, lift wizualnie to przepaść na plus

Opublikowano
  • Autor

to tak samo jak w b8 nie widzial mi sie po lift

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.