Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Kapie woda z rury wydechowej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry! [2.0 TDI 140 KM]

Witam jeszcze raz wszystkich klubowiczów. Dziś chciałbym poradzić się Was w sprawie zjawiska które zaobserwowałem niedawno. To woda kapie z rury wydechowej (również i para leci) Czy to normalne?

Moje drugie pytanie tyczy się komputera pokładowego. Komputer pokładowy wskazuje dziwne wartości spalania na wolnych obrotach podczas postoju tj. np 15,6 l/ 100km jak zimny i 8 l/ 100km jak ciepły - jest to odczyt chwilowego spalania, dziwne jest że wskazuje podczas postoju litry na kilometry, a nie na godziny .W poprzednim samochodzie wskazywał mi 0,8l/h na ciepłym.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc.

Rafał :)

Opublikowano

Skarapla się para, nic strasznego

Komputer pokazuje chwilowe spalanie nie z konkretnej sekundy a a jakiegoś tam czasu czy też metrów (nie pamiętam dokładnie, doczytaj, bo na forum było)

Opublikowano

Hihi, zimą to i mi para leciała ale woda nie, może gaz zakładałeś ??? Rozgrzej silnik i daj niuni po garach, może jeździsz jak emeryt i układ wydechowy nie osiąga odpowiedniej temperatury żeby wyparowała ta "woda" :)

Opublikowano

z komputerem to temat rzeka... wszyscy tak mają - liczony jest z ostatnich 300tu metrów (jakiś kretyn tak wymyślił)

a woda w rurze wydechowej to norma... w dieslach mniej ale w benzynkach to wiadrami się leje czasem...

Opublikowano

w dieslach mniej ale w benzynkach to wiadrami się leje czasem...

Jakie te wiadro ?? O Pojemnosc Mi chodzi ?? :naughty:

Opublikowano

W benzyniakach to norma.

Najlepiej wygląda, jak się jedzie spokojniutko, równym tempem i nagle się depnie po garach.

Leje się z wydechu, jak z kranu.

Oczywiście nie piszę tu o normach technicznych, ale o obserwacjach z autostrad. Bardzo często widzę, jak auta "zbierające" się do wyprzedzania "znaczą" drogę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym tylko dodać że mowa jest o silniku diesla.

Opublikowano

Chciałbym tylko dodać że mowa jest o silniku diesla.

Ups. Sorki.

Spojrzałem na profil, który jakiś dziwny jest :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.