Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny Zapach.


Miskovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam taki dość dziwny problem, mianowicie w moim altku od niedługiego czasu pojawił się dziwny zapach, śmierdzi to jak by się coś topiło bądź przypalało, dodam że bez znaczenia czy ogrzewanie jest włączone czy nie. Głównie czuć ten zapach jak skręcam z ulicy pod dom czyli kołami w prawo i czekam aż brama się otworzy wtedy jest to najbardziej wyczuwalne. Podczas normalnej jazdy bądź parkowaniu na mieście nie zauważyłem by coś śmierdziało.

Wszystkie płyny w normie, odrazu je sprawdziłem bo ostatnio pękł wąż od płynu chłodniczego ale wszystko jest okej. 

Czy taki zapach może być spowodowany tym że tarcze z tyłu mam już troszkę wyjechane i jest delikatny rant? Alufelga się nie nagrzewa więc ten trop jest trochę słaby moim zdaniem. 

Spotkał się ktoś z was z czymś takim? Głównie zapach czuć po stronie kierowcy. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dev napisał:

masz gdzies wyciek

Tylko czego? Płyn chłodniczy w normie, hamulcowy też, wspomaganie to samo, czyżby olej? Ale zapach nie podchodzi mi do końca na olej, do tego autko w tygodniu przebywa w garażu wyjeżdżając z niego nie zauważyłem żeby gdzieś były jakieś plamy, chyba że po prostu odrazu leci na rozgrzany element no i pojawia się dziwny zapach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek w sierpniu - auto odstawiłem do mechanika celem zlokalizowania wycieku oleju na kata (taka była pierwsza myśl). Okazało się że do rury wydechowej przykleiła się jakaś folia czy coś w tym rodzaju (reklamówka) i temperatura zrobiła swoje. Śmierdziało mi jak kończyłem jazdę i załączał się wentylator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem znaleziony, cieknie z spod pokrywy na to takie jak by miedziane coś i to śmierdzi :) Rozwiązane :)

Odrazu zapytam może ktoś z Panów wymienaik wachacze, pada mi lewy górny tylny i lewy dolny tylny z przodu, myślę wymienić tylko wadliwe sztuki, z jakiej firmy szukać? Lemfoder czy mzoe być jakieś tańsze TRW Meyle czy MasterSport? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...