Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyświetlanie mapy na zegarach w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, były już. Tryb wyświetlania mogę zmieniać bez problemu, jednak w nawigacji widzę jedynie kompas ulubione, ostatnie cele (pomimo adaptacji pod wyświetlanie map)

Opublikowano

Hmmm... dziwna sprawa.

Opublikowano

Czym kodowałeś?

Opublikowano

Vcds, OEM jak i chinol, efekt jest ten sam: brak opcji mapa, brak wskazówek nawigacji, gdzieś czytałem o przypadku, że po jednorazowym podpięciu Android Auto już zawsze zostaje tylko kompas...

Opublikowano

Nie prawda. Kompas wyświetla tylko gdy masz podpięty telefon i uruchomiony AA. Po odłączeni wracanormalnie do widoku mapek z nawigacji stacjonarnej.

Opublikowano

No to nie wiem jak sobie poradzić, Robił się nie odzywa.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Wczoraj odpaliłem mapki VCDSem, funkcja w menu pojawiła się dopiero po zamknięciu i odczekaniu chwili. 

Co ciekawe mapa nie znika po podłączeniu telefonu i AA. ?

Update:
Mapka znika po odpaleniu nawigacji AA, po zakończeniu kierowania również się już nie pojawia. Wymagane odłączenie i podłączenie telefonu.
Odpalenie nawigacji samochodowej nie jest blokowane przez AA, można jechać na ekranie miedzy zegarami, mając AA na głównym. Ta opcja nie ma wiekszego sensu mając google maps. 

Edytowane przez M4R1O
update

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Chciałem ustawić mapę między zegarami. Jestem zielony, coś tam już kodowałem. Vcds. 

Jak znaleźć to w adaptacji 10 ? Rozwija się lista i nie wiem w co wejść? Pierwsze komunikaty są po polsku późnej po angielsku. Jak znaleźć to po niżej i wejść w to i zakodować?

 

[VO]_Dashboard_Display_Configuration (RDID $0B5A)

[LO]_navigation_map_transmission_mode --> [VO]_MOST_Streaming

[LO]_navigation_map_compression_mode --> [VO]_H264

[LO]_navigation_map_Resolution --> [VO]_resolution_1

Opublikowano

Masz kierownice multifunkcyjną plus?

Opublikowano
W dniu 20.10.2023 o 17:36, Muskel1 napisał(a):

Masz kierownice multifunkcyjną plus?

Czy na takiej kierownicy da się zakodować właśnie te mapy między

IMG_2930.jpeg.6da134a60ed15a9d9e66e4c128b21cde.jpeg

Edytowane przez ZiP

Opublikowano

Nie. To jest podstawowa multifunkcja. Do map potrzebna jest multifunkcja plus. Ten FIS między zegarami jest także niewłaściwy.

Edytowane przez Muskel1

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 20.10.2023 o 17:36, Muskel1 napisał(a):

Masz kierownice multifunkcyjną plus?

Tak, mam kierownice multifunkcyjna tak jak na foto. (Bez virtual cockpit). 

 

Screenshot_20240104_082020_Chrome.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

Wchodzisz w sterownik 5F, następnie w adaptacje. Otworzy się okno, po otwarciu zakładki pokaże się długa lista ze wszystkimi adaptacjami. Albo scrolujesz w dół i wyszukujesz każdą z wymienionych niżej adaptacji z osobna i zmieniasz jej wartość na podaną niżej, albo wpisujesz w oknie wyszukiwania daną adaptację i wtedy pokazuje tylko adaptacje zawierające wpisany wyraz w nazwie.

 

Wyszukujesz następujące adaptacje i zmieniasz ich wartość na nową podaną niżej:

 

ENG122230-ENG127005-Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_transmission_mode" - zmieniasz ją na  MOST_streaming.

 

ENG122230-ENG122338-Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_compression_mode - zmieniasz ją na H264.

 

ENG122230-ENG122339-Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_resolution - zmieniasz ją na  resolution_1

 

 

Po wszystkich zmianach wychodzisz ze sterownika, rozłączasz się, zaryglowujesz auto pilotem na 15 min aby sterowniki uśpiły się, lub przeprowadzasz reboot jednostki MMF.

 

Widok mapy na FISie przełączasz przyciskami na kieriwnicy MUFU (stąd pytanie czy taką masz, bo bez niej nie da rady).

 

 

 

Screenshot_20240104_084151_YouTube.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Ok. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.  Przycisk mam, także będę działał.  

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Hej u mnie jest podobnie. Tylko kompas ulubione cel. Zero wyboru mapy. Co tutaj jeszcze zmienić? Może jakieś długie kodowania. Proszę o pomoc mądre głowy.

Screenshot_20240612-230638.png

Opublikowano

Napisałem wyżej co należy zmienić. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Wrzuć zdjęcie zegarów, kierownicy i środkowego panelu.

Opublikowano

IMG_20240613_095519983.thumb.jpg.b82a5474d28c00ce588a160fb0fb6c08.jpg

1718267234548977243373174432247.jpg

Opublikowano

MHS2_US_AU_P2037

Opublikowano

Po dokonaniu zmian należy przeprowadzić reboot jednostki MMI.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.