Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, na week zostały robione mi logi statyczne jak i dynamiczne, mam prośbę jesteście wstanie mi pomóc z ich interpretacją i ew co muszę zrobić co wymienić itd? 

z góry dzieki

Mateusz

Dynamiczne:

http://vaglogi.pl/log-011_8b63Ra.html

http://vaglogi.pl/log-011_010_DDtFL8.html

http://vaglogi.pl/log-010_8hFn6c.html

http://vaglogi.pl/log-008_sW2NId.html

http://vaglogi.pl/log-004_7eSX5JY.html

http://vaglogi.pl/log-003_I3tWo.html

http://vaglogi.pl/log-003_011_VoyY5.html

http://vaglogi.pl/log-003_008_011_6c1LX.html

http://vaglogi.pl/log-001_xK2SMt.html

http://vaglogi.pl/log-001_004_l55NGV.html

Statyczne:

http://vaglogi.pl/log-023_n25qlJe.html

http://vaglogi.pl/log-018_da82E.html

http://vaglogi.pl/log-013_Nr7g96.html

http://vaglogi.pl/log-000_r54JX2.html

Opublikowano
  • Autor

Wszystko wydaje się być ok, lecz przy gaszeniu i odpaleniu auta trzęsie/rzuca silnikiem..

poczatkowo obstawiałem poduchy, ale mechanik powiedział, ze są dobre i nie ma potrzeby ich wymieniać. 
kolejne podejście, ze dwumasa ale znowu mechanik powiedział, ze jeśli nie mam innych objawów to może być ze wymienię dwumas a rzucać będzie dalej, potem słyszałem ze można sprawidzic wtryski na kompie czy wszystko tam ok No i jest ok, a i klapa gasząca oraz egr tez był sprawdzany.

ale rzuca dalej tylko przy gaszeniu i odpalaniu. 

Edytowane przez Mateusz218

Opublikowano

Najlepiej jakbyś samemu wlazł do kanału i popatrzył na te poduszki... dodatkowo odbój na pasie przednim i poducha skrzyni... 

Klapa gasząca sprawdzana we dwoje ? jeden gasi, drugi patrzy czy domyka do końca ? Egr czyszczony, żeby klapa się domykała w pełni ?

Sprawdź jeszcze wskazania czujnika temperatury po nocy, rano na zimnym.

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie te rzeczy sprawdzał mechanik, tak egr czyścił. Ale wiadomo mooge sam również sprawidzic stan tych poduszek, a i jeszcze jedno pytanie rozrząd ma już 40tys na kompie pokazało 7.1stopnia (tol.3-8) to kiedy najlepiej go wymienić dotrwa do np 55tys? Ps wielkie dzięki za odpowiedzi;)

Opublikowano

Źle patrzysz, kąt synchrobizacji rozrządu to 4 kratka w 4 grupie... Masz w normie. 

Opublikowano
  • Autor

A ok, dobra ogarnę w wolnej chwili kanał przyjrzę się poduszką i klapie. Dam znać po wszystkim i jeszcze raz dzięki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.