Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Spryskiwacze reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio czytałem, że w każdym samochodzie które posiada ksenony obowiązkowo muszą być spryskiwacze reflektorów. Ostanio zauważyłem, że nie wszystkie A4 je mają pomimo, że mają ksenony. Tutaj pytanie do was, od czego to zależy? Od wersji wyposażenia? Jeżeli tak to w jakich wersjach one były? No i wreszcie jak to jest z tą "obowiązkowością" tych spryskiwaczy?

Opublikowano

Kolego nie było wersji fabrycznej A4 z Xenonami bez sprysków i samopoziomu :gwizdanie: jesli nie masz sprysków tzn że masz dołożone Xenony prawdopodobnie HID, za co moze polecieć dowodzik :kwasny:

Temat Xenonów sprysków itp był już wielokrotnie przerabiany :szukaj:

Opublikowano

jak masz w kabinie koło włącznika świateł pokrętełko od ustawiania świateł to masz nie ORI ksenony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kolego nie było wersji fabrycznej A4 z Xenonami bez sprysków i samopoziomu :gwizdanie: jesli nie masz sprysków tzn że masz dołożone Xenony prawdopodobnie HID, za co moze polecieć dowodzik :kwasny:

Temat Xenonów sprysków itp był już wielokrotnie przerabiany :szukaj:

Szukałem, ale nie znalazłem tematu z konkretną odpowiedzią, jeżeli możesz zarzucić linkiem to będę wdzięczny. Jeżeli chodzi o mnie to mam spryski i samopoziom ori, ale patrzę, że nie wszystkie mają ;|

Pierwsze z brzegu na tym forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bau_quattro_power-t66702.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moja_a4_sedan-t29609.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_perelka_nowe_fotki-t72801.0.html

Opublikowano

Z tych co pokazałeś żadna nie ma xenonów nawet w opisie nie ma o tym słowa (chyba że cos przeoczyłem) to są reflektory soczewkowe tak samo jak Xenony oparte na soczewce ale z innym typem żarówki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Z tych co pokazałeś żadna nie ma xenonów nawet w opisie nie ma o tym słowa (chyba że cos przeoczyłem) to są reflektory soczewkowe tak samo jak Xenony oparte na soczewce ale z innym typem żarówki :gwizdanie:

Faktycznie, wrzuciłem linki z forum a tutaj nie ma ksenonów. Na allegro i otomoto widzialem aukcje na których w opisie były ksenony a na zdjęciach nie było spryskiwaczy. Teraz już wszystko wiem.

Temat można zamknąć.

Opublikowano

ale byly wersje ze spryskami ale bez xenon i wowczas wkladasz hidy i jezdzisz na luzaka bo dla niebieskich wyznacznikiem sa spryski

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.