Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd czujnika wałka rozrządu


Krzysiek Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Wymieniłem czujnik wałka rozrządu i dalej pokazuje mi błąd 16725 . Co szukać co moze byc ? wymieniałem rozrząd czy źle ustawiony może ten błąd pokazywać . Czy snda lambda do wymiany , jak sprawdzić , nie mam kata mam donwpipe 3 cale .  Pozdrawiam

134426241_214048280333622_7528424552794977583_n.jpg

 

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof
usuniecie zdjecia czujnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej cos z wiązka od czujnika. Masz jakieś wartości w gr93. ? 

Błędy drugiej sondy przez to jak jest zamontowana. Sterownika tak łatwo nie oszukasz. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Witam . Wymieniłem czujnik wałka rozrządu i dalej pokazuje mi błąd 16725 . Co szukać co moze byc ? wymieniałem rozrząd czy źle ustawiony może ten błąd pokazywać . Czy snda lambda do wymiany , jak sprawdzić , nie mam kata mam donwpipe 3 cale .  Pozdrawiam

134426241_214048280333622_7528424552794977583_n.jpg

 

 

2 godziny temu, przem8 napisał:

Prędzej cos z wiązka od czujnika. Masz jakieś wartości w gr93. ? 

Błędy drugiej sondy przez to jak jest zamontowana. Sterownika tak łatwo nie oszukasz. 

Dokąd biegnie wiązka tak dla orientacji , gdzie jest czujnik podłaczony ? nie mam wartości w gr.93 nie patrzyłem kolega mi sprawdzał nie myslałem ze mam sprawdzić . Jak zamontować sonde zeby oszukać sterownik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonde musisz wyłączyć w ecu u tunera. Inaczej się  nie da. Napinacz lancucha masz z cewką? Jeśli tak i nie ma wartości w gr. 93 to wadliwy czujnik lub wiazka. Jakiej firmy czujnik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, przem8 napisał:

Sonde musisz wyłączyć w ecu u tunera. Inaczej się  nie da. Napinacz lancucha masz z cewką? Jeśli tak i nie ma wartości w gr. 93 to wadliwy czujnik lub wiazka. Jakiej firmy czujnik? 

Nowy czujnik wadliwy ? Delphi . Wyłączyć w ecu u tunera , nie znam nikogo z Zielonej Góry lub okolicy , moze wiesz o kimś z tych stron . Czy napinacz z cewką ? nie mam pojecia . Wiązkę sprawdzę 

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Czy napinacz z cewką ? nie mam pojecia

To sprawdź.

Znam osoby, które wyłączą to zdalnie ale musisz zgrać wsad za pomocą mpps, koszt interfejsu około 80zł, lub nefmoto i zwykły kabel od vcds'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, przem8 napisał:

To sprawdź.

Znam osoby, które wyłączą to zdalnie ale musisz zgrać wsad za pomocą mpps, koszt interfejsu około 80zł, lub nefmoto i zwykły kabel od vcds'a.

MPPS 13.02 FLASH DPF CHIP TUNING K+CAN+UDS + WSADY - czy ten będzie dobry ? ale troche to potrwa bo dzisiaj w nocy jade do Niemiec  . Tak napinacz z cewką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...