Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów 1.9 AVG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Witam,

Proszę o analizę logów.

Auto kolegi a mianowicie Audi A4 B5 FL '99 1.9 TDI na pompie, oznaczenie silnika AVG (110KM)

Samochód kupiony miesiąc temu od gościa ,który latał nim 12 lat.Na moje oko auto naprawdę zadbane i eksploatowane jak się należy.Po zakupie przez dwa tygodnie wszytko git, aż do momentu coraz częstszych przeładowań turbo oraz stopniowym spadku mocy.Mechanik stwierdził ,że padło turbo (zapieczona geometria plus luzy).

Kolega stwierdził ,że nie będzie regenerował i zakupił hybrydę złożoną pod 170KM.Po wymianie auto zaczęło jechać "zero-jedynkowo"...nagły przyrost mocy po czym przeładowanie... nieraz na chwilę odpuści i znowu ma moc na chwilę.

Nadmienię ,że wszystkie podciśnienia są nowe.Został zakupiony również nowy N75 oraz N18 ( z firmy NTY niestety, ale nie wiem czy ma to większe znaczenie ze względu na prostotę działania).Kolektor ssący oraz EGR wyczyszczone.No i zakupiono nowy przepływomierz i tutaj też niepokój z mojej strony ponieważ wcześniej siedział BOSCH a teraz wsadzili PIERBURGA

Kanał olejowy w turbo przed złożeniem "teoretycznie" zalany ale nie mam pewności.Wszystkie uszczelki nowe.

Silnik naprawdę wydaje się w dobrej kondycji ponieważ odpala na dotyk oraz na biegu jałowym pracuje wzorowo.

Moim zdaniem problem tkwi w samym turbo albo przepływomierzu ale zwracam się z prośbą o pomoc do mądrzejszych ode mnie.

Co do samej turbiny to została wybrana HYBRYDA z tego względu ,że w bardzo bliskiej przyszłości ma wlecieć jeszcze pompa "11" oraz wtryski "216" z programem.

 

Poniżej zestaw logów.

Może jakaś mądra głowa znajdzie przyczynę tego problemu.

Basic settings:

GRUPA 000: http://vaglogi.pl/log-000_22q4i5N.html

GRUPA 003: http://vaglogi.pl/log-003_e4xmP.html

GRUPA 004: http://vaglogi.pl/log-004_U2XIp9.html

GRUPA 011: http://vaglogi.pl/log-011_2530M.html

 

Logi statyczne:

GRUPY 000-001- 003: http://vaglogi.pl/log-000_001_003_KA1K4M.html

GRUPY 004-007- 010: http://vaglogi.pl/log-004_007_010_uR475r.html

GRUPY 011-012- 013: http://vaglogi.pl/log-011_012_013_snw873x.html

 

Logi dynamiczne:

GRUPY 000-001-003: http://vaglogi.pl/log-000_001_003_JQRTN8U.html

GRUPY 004-007-008: http://vaglogi.pl/log-004_007_008_1k6c29a.html

GRUPY 010-011: http://vaglogi.pl/log-010_011_93p752.html

GRUPY 000-001-003 (DRUGI PRZEJAZD):  http://vaglogi.pl/log-000_001_003_wxew5.html

GRUPY 010-011(DRUGI PRZEJAZD): http://vaglogi.pl/log-010_011_V5968bU.html

 

 

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

 

Edytowane przez daniels1

Opublikowano
  • Autor

Panowie...ktoś coś?

Opublikowano

przepływomierz chyba kaput ale niech to ktoś potwierdzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sprawdź filtr powietrza i umyj przepływkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.