Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szumi radio, czasem nie działa wcale. Zakłócenia, brak odbioru. A4 B6 SEDAN 2001 rok


Krystianooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dzisiejszym pacjentem jest Audi A4 1.9 TDI (131KM) SEDAN (2001 rok)

Problem polega na tym, iż jest brak sygnału w radiu. Czasem działa czasem nie (zależy czy się nagrzeje do słońca czy też nie). Jak działa to potrafi szumieć strasznie i gubić fale. Aktualnie założone radio jest oryginalne Audi Concert II

Było przerabiane bo było podpięte inne (z wyjściem aux i usb) ale też zaczęło się robić to samo stąd ta zamiana znów na oryginał.

Prawdopodobnie jest uszkodzona wtyczka przy wzmacniaczu antenowym lub cokolwiek innego co nie daje dobrego albo brak całkowitego odbioru radia.

Czy ktoś może coś doradzić w tym temacie? Jeśli tak to gdzie mogę znaleźć odpowiednią wtyczkę, wzmacniacz lub cokolwiek innego co by sprawiło, że radio dostanie drugie życie i zacznie normalnie grać? Szczerze mówiąc jest już to bardzo irytujące a problem nie zniknął...

Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką pomoc :)

 

W załączniku sa 3 zdjęcia jak to wygląda. Ta pomarańczowa wtyczka nie łączy ale nie jestem w 100% czy to tylko ona. Najpierw chciałbym ją znaleźć gdzieś tylko gdzie? :) Może ma ktoś ją na zbyciu :P 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edytowane przez Krystianooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz wymień bo inaczej nic z tego nie będzie. Jak zaczyna działać po nagrzaniu to na bank coś z płytką wzmacniacza nie halo.

a wtyczka pomarańczowa ma numer 6Q0035576K

wzmacniacz możesz szukać ten co masz 8E5 035 225 A lub 8E5 035 225 Q

jeszcze tylko dodam bo teraz zauważyłem że masz całkowicie wyrwane gniazdo z płytki wzmacniacza to przy pomarańczowej kostce. Więc wzmacniacz na 100% do wymiany

Edytowane przez MaTeo85
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...