Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spasowanie maska/zderzak


Andrzej88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do Was takie pytanie... skąd się bierze nie do końca dobre spasowanie maski ze zderzakiem pomimo, że samochód nie miał dzwona? Pytam tym bardziej, że nawet tutaj w poradniku jest napisane żeby patrzeć na spasowanie tych elementów i brać go jako jeden z wyznaczników wypadkowości auta. Kilku "znawców" od razu mówiło, że na bank był rozbity, na bank coś było grzebane itp... . Na przekór pojechałem z autkiem do ASO i kupiłem, ponieważ znaleźli tylko drobne ślady napraw jak np malowanie PP błotnika itd. czyli nic poważnego, do tego kupiłem go z orginalnym przebiegiem 148tys... co jest rarytasem jak na 7 letniego diesla... :hi: Zdjęcie zapożyczone (nie mam chwilowo dostępu do cyfrówki), u mnie wygląda to identycznie tylko na odwót (patrząc w kierunku samochodu po prawej większa szpara) mniej więcej taka sama różnica jak na zdjęciu. Czy istnieje możliwość poprawienia tego jakoś? Niby niektórzy powiedzą, że szczegół ale ja jestem taki, że u mnie wszystko musi grać :gwizdanie: , poza tym w przyszłości (zależy kiedy uzbieram na B7 :evil: ) jak będę chciał sprzedać to ktoś powie na tej podstawie, że bite... :thumbdown:

beztytuuhzy.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy ściąga się przód auta np do wymiany rozrządu to trzeba spasować zderzak i nigdy nie zrobi się tego tak idealnie jak fabryka jedyne co tu widzę to demontaż zderzaka i zabaw a w ustawianie lamp i spasowanie zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety często mechanicy którzy demontują panel przedni np: w celu wymiany rozrządu nie mają pojęcia o spasowaniu przodu i montują panel jak popadnie.Należy odpowiednio ustawić panel( tolerancja na śrubach mocujących do podłużnic) a dopiero potem montować resztę elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej masz odpowiedż na to samo pytanie pod tytułem :Nie moge spasować zderzaka.Częsty błąd podczas składania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...