Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Składanie lusterek POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MMI 2g jest wię coś tam ma z wyposażenia. Nie jest źle.

Opublikowano
  • Autor

@nuskel1 nawigacja jest itd 

Opublikowano
1 minutę temu, xentix33 napisał:

@nuskel1 nawigacja jest itd 

Tak, dlatego napisałem wyżej, nie jest źle:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, aczkolwiek komentarz użytkownika wyżej jest żałosna, bo bieg wsteczny to ma każdy samochód.. Jak użytkownik z tego forum mi wyśle po vinie wyposażenie bo będę wiedzieć co posiada, aczkolwiek jest to trochę lepsza wersja (jeżeli chodzi o wyposażenie) , ponieważ w nie których nie ma przycisków przy skrzyni biegów, jest tylko do hamulca ręcznego i nic więcej 

 

 

@muskel1

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

Masz mmi 2g dlatego masz panel przy skrzyni z przyciskami:wink: są dużo gorsze wyposażenia więc nie masz totalnego golasa. Z reszta nawet jakbyś miał, to nie przestępstwo i powód do wstydu. Bądź zadowolony z tego co posiadasz i pamiętaj, że zawsze znajdzie się ktoś, kto ma więcej i lepiej ale czy to ważne? Nie... 

Opublikowano
  • Autor

Dopiero młody kierowca bo 18 lat mam, a kupiłem samochód, który mi się podoba, a czy ja wiem czy jest goły, aż tak to nie jest, bo wyposażenie coś tam ma ^^ nawigacje, dużo przycisków itd 

 

Ps. Mądre słowa napisałeś ^^ 

 

@Muskel1

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro za 29,90 zł - Kabel złącze AUX jack AMI MMI do AUDI VW SKODA (8526167129). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

zakupie ten kabel to on będzie pasować? Jak mam MMI 2g? 

Jak 

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

Ten kabel zadziała tylko jeżeli masz w schowku złącze /gniazdo AMI. 

20210110_190127.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mam takie coś, to jest to? Taki kabelek jest i do czego służy? 

IMG_20210110_191752.jpg

IMG_20210110_191733.jpg

Edytowane przez xentix33

Opublikowano

Nie. To jest gniazdo USB. Ktoś je dołożył. 

Opublikowano
  • Autor

Czyli mogę to odepnac i kupić tamto czy jak? 

Opublikowano
35 minut temu, xentix33 napisał:

Czyli mogę to odepnac i kupić tamto czy jak? 

Raczej nie, musiałbyś zobaczyć jak to jest z tyłu za zmieniarką podpięte. 

Opublikowano
  • Autor

Czyli to może być nie to, czyli nie będę mieć auxa? 

Opublikowano

Musisz zobaczyć do czego ten kabel  USB jest podpięty. Jeżeli jest tam już music interface to będzie można ten AMI aux tam podpiąć. Bez wiedzy jak ten kabel z tyłu jest podpięty nie da się jednoznacznie udzielić odpowiedzi. 

Opublikowano

Prawie wszystkie B8 mają instalację do grzanych lusterek tylko nie wszystkie mają wkłady grzane.AUX jeśli masz to w schowku koło lekarka zmiany biegów. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.