Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przepustnicy pytanie


Rafał_127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Moje auto to audi a4 b5 benzyna 1.6 74kw.

Chce wymienić przepustnicę ponieważ auto faluje mi na obrotach gdy np dojeżdżam do skrzyżowania i wciskam sprzęgło żeby zmienić bieg to zaczyna falować na obrotach!

Byłem u mechanika który przeczyścił przepustnicę ale to pomogło tylko w małym stopniu!

Zastanawiam się nad wymianą przepustnicy i mam dwa pytania.

1.Przepustnice kupić nową ale zamiennik czy używaną oryginał?

2.Znalazłem używany oryginał który wygląda bardzo ładnie i jest też gwarancja na allegro ale to jest od 1.8 a ja mam 1.6 czy to będzie pasować?

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Plewiska - Przepustnica 058133063H, na Allegro.pl, za 170 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Silniki i osprzęt}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9425259956? Radość zakupów i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy nie koniecznie mogą być spowodowane samą przepustnicą więc dobrze najpierw zrobić porządna diagnostykę. A nie wymieniać w ciemno, no chyba że to już zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej byłem z tym u mechanika który stwierdził że to od przepustnicy więc chyba usterka jest zdiagnozowana!

Sam diagnozy nie jestem w stanie przeprowadzić wiec muszę mu zaufać!

Moje pytanie czy opłaca się kupować nowy zamiennik np SKV za około 320zł czy lepiej kupić używany oryginał za od 50 do 150zł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza używka z tym że szukać z jakąś gwarancją rozruchową bo możesz kupić taki sam kibel jak masz, takin urok używek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...