Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Problemy z połączeniem (Audi 100 C4 AAT)


walo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do was prośbę o pomoc. Brat ma audi 100 C4 2.5 tdi i silnik AAT i nie mogę się połączyć z silnikiem za pomocą vag-coma. Łącze się z climatronikiem, ABS-em a jak chce się połączyć z silnikiem wyskakuje mi nais CANT SYNCH BAUD RATE (jakoś tak).

1. Jak się połącze z ABS-em to nie mam błędów ale ABS nie działa i jak wejde w BS lub MS to nie mam żadnych grup, czy mógł ktoś wyłączyć jakoś programowo ABS?

2. Jaki jest Login do tego samochodu??

3. Wiecie na co uważać przy eksploatacji tego silnika i na co zwracać uwagę?

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare sterowniki nie dosc ze nie maja za wielu grup to czasem ida tylko hexem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wątek mi pomógł. Tylko że w tym komputerze dostępna jest tylko grupa 000 w BS i Measuring Blocks.

Zna ktoś może odpowiedzi na pozostałe pytania. Nurtuje mnie jedno bo zauważyłem że odpięty jest czujnik ABS-u a kompa nie wykrywa żadnego błędu (dlaczego tak jest)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wątek mi pomógł. Tylko że w tym komputerze dostępna jest tylko grupa 000 w BS i Measuring Blocks.

Zna ktoś może odpowiedzi na pozostałe pytania. Nurtuje mnie jedno bo zauważyłem że odpięty jest czujnik ABS-u a kompa nie wykrywa żadnego błędu (dlaczego tak jest)?

poszukaj na tym forum co ci podalem... jest tam sporo info o poczciwym AAT .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...