Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usunięcie rys z "pleców" fotela pasażera


jar87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Mam delikatny problem, pewien "macher" zarysował mi plecy fotela pasażera:/ Idiota zrobił to tak nie umiejętnie, że widać  te rysy dośc konkretnie, po jakimś metalu to jest na pewno, bo farba niebieska została:/ Zorientowałem się dopiero dziś. Pytanie czy macie jakiś środek, żeby to zapolerować/wygładzić/zamalować, cokolwiek w ten deseń? 

Tyle ile mi się udało wyczyścić płynem do szyb ale to mnie tak irytuje, że jasny gwint:/

 

Zdjęcia poniżej.

1611738018781.jpg

 

1611738018791.jpg

Pomocy:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na dość głebokie wiec raczej ich nie usuniesz. Najwyżej możesz przetrzeć czymś z ...

AUTOCHEMIA.PL

Internetowy sklep motoryzacyjny autochemia.pl oferuje: akcesoria samochodowe, chemię samochodową, kosmetyki Sonax, Meguiars,Shimy Garage, Cartec, Prestone, oleje silnikowe oraz i filtry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat , daj znać jak uda Ci się jakoś to zniwelować . U siebie mam podobny problem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się takich uszkodzeń czyszczeniem usunąć. Podobnie jak nie da się głębokich rys na lakierze spolerować. Ubytki należy wypełnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie da się takich uszkodzeń czyszczeniem usunąć. Podobnie jak nie da się głębokich rys na lakierze spolerować. Ubytki należy wypełnić. 

Masz więc może jakiś sposób na takie rzeczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz żeby nie było po tym śladu to bez profesjonalnej naprawy się nie obejdzie, czyli zeszlifowanie ostrych krawędzi uzupełnienie ubytków specjalnymi materiałami do odbudowy plastików oraz odzyskanie struktury i lakierowanie i zabezpieczanie powłoki. 

Drobne rysy możesz spróbować usunąć podgrzewając miejsce opalarką (oczywiście nie przesadzając). Finalnie zabezpieczyć produktem do pielęgnacji plastiów z właściwościami lekko tonującymi jak np. ten produkt.  Ale nie oczekuj cudów bo tak jak wyżej napisałem, głębsze ubytki i rysy tylko uzupełnienie. 

WWW.AREA52-SHOP.DE

Reinigt, pflegt und konserviert alle Kunststoffteile im Fahrzeuginnenraum.  Gibt ein lang...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 00:04, audiaudi napisał:

Wymien plecy, groszowa sprawa

hmm w sumie racja , mądrego to i dobrze posłuchać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...