Treść opublikowana przez Gornik17
-
Wymiana pierścieni 1,9 TDI
Teoretycznie da się od dołu a praktycznie nie ma to sensu
-
dziwna praca silnika po wymianie rozrusznika
Masz jakieś błędy po podłączeniu pod komputer?
-
Klimatyzacja przełącza się na tryb ECON (czasami, po ok. 1,5 h pracy)
Podłącz pod kompa, ale tak jak kolega wyżej podejrzewam czujnik klimatyzacji.
-
Pompa abs. Czy sprawna? ?
zakładać , obserwować, będzie żyć tak myślę
-
Wyciek płynu chłodzącego
Mało powiedziane
-
Termostat
łooo Panie a co to za wynalazek ? Pierwszy raz widzę tę markę .
-
Głośna praca wycieraczek
spróbuj założyć coś innego .
-
Usunięcie rys z "pleców" fotela pasażera
hmm w sumie racja , mądrego to i dobrze posłuchać .
-
Usunięcie rys z "pleców" fotela pasażera
Podłączę się pod temat , daj znać jak uda Ci się jakoś to zniwelować . U siebie mam podobny problem ...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja na bank nie założę więcej Febi o Master Sport nie wspomnę . Szybciej trafię w Lotto niż w dobry produkt zawieszenia od nich .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem Kuba i od miesiąca jestem właścicielem a4