Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Driver's front Airbag crash sensor


Cin3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o wskazówki.

Wyskoczył mi błąd jak w opisie i na zdjęciu zrobionym w vcds. Przepraszam za jakość zdjęcia, ale tylko takie teraz mam :).

9445859 Driver's front Airbag crash sensor

Proszę o wskazanie co może być przyczyną błędu.

Zdjąłem lampy i zamieniłem czujniki na pasie przednim miejscami, ale błąd pozostał po stronie kierowcy - więc uszkodzenie czujnika wykluczyłem.

Druga sprawa jest taka, że błąd da się skasować, czasem wróci od razu, a czasem da się pojeździć cała trasę bez błędu, aby przy kolejnym odpaleniu samochodu błąd pojawił się od razu po checku.

vcds bug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma pomysłu jak podejść do tematu?

Może ktoś chociaż jest w stanie wskazać mi, czy na pewno dobre czujniki airbag wziąłem pod uwagę?

Czy to właśnie chodzi o te czujniki na pasie przednim czy może o inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to Ci coś pomoże, ale ten błąd jest opisany na wiki-rostech - tyle że dotyczy to strony pasażera, ale to chyba przez analogie dotyczy również strony kierowcy

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01739

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

nie wiem czy to Ci coś pomoże, ale ten błąd jest opisany na wiki-rostech - tyle że dotyczy to strony pasażera, ale to chyba przez analogie dotyczy również strony kierowcy

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01739

Dzięki za odpowiedź. Widziałem ten opis, zamieniłem czujniki miejscami, ale błąd nie przeskoczył na drugą stronę. W samochodzie nic nie było ostatnio grzebane. Jedyne co robiłem, to zmieniałem zamek w drzwiach kierowcy, dlatego się zastanawiam, czy na pewno dobry czujnik airnag wziąłem pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, zero pomysłów?

Dziś znów probowałem wykasować błąd, jednak natychmiast wraca.

Proszę o info czy biorę dobre czujniki pod uwagę oraz co jeszcze sprwadzić - którędy idzie wiązka, gdzie może być jakieś przetarcie (mam trochę dziurawe lewe nadkole od strony zderzaka - może gdzieś tutaj idą wiązki?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...