Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prawa tylna lampa LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , posiada ktoś może schemat demontażu prawej tylnej lampy ? Oczywiście nie chodzi mi o część lampy , która znajduje się w klapie bagażnika. Chciałbym ją zdemontować, ponieważ co jakiś czas wyłącza mi się i komputer wywala błąd "światło prawe tylnej lampy niesprawne" . Będę bardzo wdzięczny na pomoc :) .

Opublikowano

Strona nie gra roli bo procedura jest taka sama. 

Wyłącznik świateł w pozycję 0.

Śrubowkręt -3- wsunąć w otwór i przesunąć pokrywę -2- o ok. 8mm w górę.

Pokrywę, w kierunku jak na rysunku oddzielić od lampy-1-  -strzałka B

Wykręcić nakrętki 2 i 3 

Lampę -1- wyjąć z zatrzasku (w kierunku jak na rysunku).

Montaż w odwrotny sposób.

Uszkodzona pokrywa musi zostać wymieniona.

Nakrętki dokręcić  momentem 4Nm

 

20210130_183430.jpg

20210130_183402.jpg

20210130_183526.jpg

20210130_183503.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panie złoty. Dokładnie o to mi chodziło :)

Opublikowano
  • Autor

Wymontowałem lampę i się okazało, że jest w niej pełno wody ( słychać kiedy się ja obraca) stwierdzam, że woda była powodem zwarcia. Moje pytanie do was jest następujące. Kupić nową (jeżeli tak, to z jakiej Firmy polecacie, może Hella?)  czy spróbować uszczelnić obecną? 

Opublikowano

Czy lampa nadal działa?

Opublikowano
  • Autor

Mruga , włącza/wyłącza się co chwile. Kable wyglądają w porządku.

Opublikowano

To już padła. Kup albo używkę albo nową, zależnie od tego ile planujesz zainwestować. 

Opublikowano
  • Autor

Planuję zakup nowej, chce mieć pewność funkcjonalności.

Opublikowano
  • Autor

Czy ta część lampy jest identyczna dla Kombi/Limuzyna ? Sprzedający nie podają takiej informacji , dlatego pytam.

Edytowane przez Blinx095

Opublikowano

Lampy są inne dla Avanta i Sedana.

Opublikowano

Dla modeli wyprodukowanych od 14.08.2017 numer części to 8W5 945 092 G

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc. Poszukam i zakupie.

Opublikowano

Masz dynamiczne kierunki?

Ten numer co podałem nie wiem właśnie czy to jest z dynamicznym kierunkiem. Powinna być naklejka z nr części na starej lampie. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Tak mam dynamiczne kierunki. 

lampaA.jpg

Opublikowano

No i takiej musisz szukać. 8W5 945 092 F 

To jest US model jeżeli się nie mylę.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
2 godziny temu, Blinx095 napisał:

ak mam dynamiczne kierunki. 

Auto masz ze Stanów ? Ktoś zamiast wymienić na EU to przerobił te ze Stanów dlatego może przeciekać bo źle została sklejona . Teraz jak kupisz lampę EU to nie wiem czy nie będzie błędu  - chodzi mi o kodowanie , czy też przerabiają pod kodowanie EU .

Opublikowano
  • Autor

Tak auto ze Stanów. Przy zakupie nie otrzymałem takiej informacji , ale dowiedziałem się w ASO.

Opublikowano
1 godzinę temu, Blinx095 napisał:

Tak auto ze Stanów. Przy zakupie nie otrzymałem takiej informacji , ale dowiedziałem się w ASO.

To tak jak pisałem , ktoś dał do przerobienia lampy na EU . Myśle że wymiana  jednej nie będzie p&p . Może da się ustalić firmę która to przerabiała może by to poprawili . To rozwiązanie było by najtańsze . 

Opublikowano
  • Autor

Jak wygląda sytuacja z tymi lampami ogólnie? Jeżeli wymienia się na EU to czy dalej jest konieczność kodowania ich ? 

Opublikowano
57 minut temu, Blinx095 napisał:

Jak wygląda sytuacja z tymi lampami ogólnie? Jeżeli wymienia się na EU to czy dalej jest konieczność kodowania ich ? 

Tak ,  jak masz auto z USA i wymieniasz np. tylne lampy to musisz je przekodować (oddzielić stop od kierunków ) , ale też różnią się wtyczkami . Jak niektórzy  dają lampy USA do przerobienia to tam się rozcina te lampy , zmienia diody i dostosowuje się do EU . 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.