Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi q5 177km S-tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Dzisiaj zdarzyła mi się dziwna sytuacja a mianowicie zatrzymałem się przy skrzyżowaniu, odczekałem chwile a w momencie gdy puściłem hamulec ono zgasło. Wydaje mi się to dość dziwne, że auto z automatyczną skrzynią biegów potrafiło zgasnąć, ktoś ma pomysł co mogło być tego przyczyną ? Dodam, że wydarzyło się to pierwszy raz a auto ma przejechane 215 tys km. oraz to, ze nie odpalałem go od dwóch dni a był mróz.
Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
 

Opublikowano

może coś z paliwem, odpalił bez problemu?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie odpala bez problemów mino to, że na zewnątrz panuje ujemna temperatura. Jest serwisowany od samego początku więc jestem zdziwiony. 

Opublikowano

skrzynia OK, nie zauważyłeś że coś się dzieje?

Opublikowano
  • Autor

Własnie nic nie przykuło mojej uwagi, odkąd go mam sprawuje się świetnie. Myślę, że pora zmienić jakość paliwa ze zwykłego ON na VERVE, moze to coś pomoże. 

 

Opublikowano

sprawdź czy są błędy, jak nie ma obserwuj, może to jednorazowa anomalia

Opublikowano
  • Autor

Niestety błedy są, bylem dzisiaj u mechanika, który podłaczył komputer pod auto, nie powiedział mi za wiele o tych błedach, które wyskakują, ale jest ich bardzo dużo. Jedynie co mi powiedział to o jakimś błedzie sterownika komputera. Niby wiekszosc z nich pokasował aczkolwiek sceptycznie jestem do tego nastawiony. Jakiś pomysł co z tym zrobic ? 

Opublikowano
Godzinę temu, Szzary napisał:

Niestety błedy są, bylem dzisiaj u mechanika, który podłaczył komputer pod auto, nie powiedział mi za wiele o tych błedach, które wyskakują, ale jest ich bardzo dużo. Jedynie co mi powiedział to o jakimś błedzie sterownika komputera. Niby wiekszosc z nich pokasował aczkolwiek sceptycznie jestem do tego nastawiony. Jakiś pomysł co z tym zrobic ? 

Pojeździć chwilkę, znowu z czytać błędy i działać z naprawą.

Opublikowano
Godzinę temu, Szzary napisał:

Niestety błedy są, bylem dzisiaj u mechanika, który podłaczył komputer pod auto, nie powiedział mi za wiele o tych błedach, które wyskakują, ale jest ich bardzo dużo. Jedynie co mi powiedział to o jakimś błedzie sterownika komputera. Niby wiekszosc z nich pokasował aczkolwiek sceptycznie jestem do tego nastawiony. Jakiś pomysł co z tym zrobic ?

jak wykasował błędy to nikt nic nie wymyśli, pojeździć sprawdzić błędy i wrzucić tutaj, jeśli sterownik siada to raczej wymiana, trudno powiedzieć jak nie mamy numeru błędu

Edytowane przez RALF76

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.