Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie przedniej szyby nie działa. A4 b6 1.8 t


grochu32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z podgrzewaniem przedniej szyby. Przestało działać. Po naciśnięciu przycisku podgrzewania klimatronim przechodzi z Eco na normalny tryb dmuchawa maxymalnie wieje. Ale kontrolka przy włączniku świeci cały czas zamiast migać jak to miało zawsze miejsce. Szyba nie odmraza się. Dodam że sam nawiew na przednia szybę działa. Co może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczytaj błędy klimatronika na dobry początek, może grzebałeś coś w kodowaniach? (sprawdź kodowanie klimatronika) jeśli nie to do sprawdzenia czy dochodzi zasilanie do modułu grzanej szyby i czy sama szyba nie ma uszkodzonego elementu grzejnego (czy jest przejście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MaTeo85 napisał:

odczytaj błędy klimatronika na dobry początek, może grzebałeś coś w kodowaniach? (sprawdź kodowanie klimatronika) jeśli nie to do sprawdzenia czy dochodzi zasilanie do modułu grzanej szyby i czy sama szyba nie ma uszkodzonego elementu grzejnego (czy jest przejście).

Pod kompa mogę go podpiąć i sprawdzić. Nic nie kodowałem ani nie robiłem w vagu. Ogrzewanie działa w nawiewie. Więc uszkodzenie szyby nie wchodzi w grę. Przez chwilę działało. Ale znów padło. 

Edytowane przez grochu32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, grochu32 napisał:

Kolejna elektroda gdzie nikt nie pomorze. Daremne to forum.

A zrobiłeś to co wyżej Ci proponowałem? Zdalnie za Ciebie nikt tego nie zrobi. Jak tak Ci źle i nie pasuje że ktoś próbował pomóc, to odstaw auto do mechanika i nie zawracaj nikomu głowy na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że jest temat na forum  o przedniej grzanej szybie gdzie są podane wartości wszystkich marginesów pomiarów w których to te pomiary mają się utrzymywać.. i co jest skutkiem przekroczenia wartości..

Nie robiąc i nie podając pomiarów to niestety ale zostaje Ci to napisał Mateo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...