Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o pomoc przy montażu subwoofera w kole zapasowym - gotowe! :)


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :hi:

Z racji tego że niebawem wybieram się pełnym autkiem na dłuższy czas na Chorwację to potrzebuję całą przestrzeń bagażową. Dotychczas siedzi mi w bagażniku wzmacniacz Alpine'a i skrzyneczka basowa Clarion która zajmuje mi 1/4 objętości bagażnika. Chciałbym umieścić źródło basu w miejscu koła zapasowego... :> Zrobiłem już nawet miejsce sprzedając zapasówkę razem z felgami :polew: Teraz chciałbym zabrać się za pracę. Czy mógłby mi ktoś doradzić jak to zrobić bym mógł wykonać to sam bez tysięcznych nakładów gotówki i żeby nie zajęło mi to więcej niż jeden dzień? :gwizdanie:

Dodam tylko że mam sedana i jak już pisałem do dyspozycji całą przestrzeń koła zapasowego :cool1:

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i uwagi i Pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukam bo mialem gdzies przyjemny opis jak to zrobic (nawet kolo zostawalo). jak mnie ktos nie uprzedzi to wrzuce (o ile znajde).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też pamiętam... było na forum... pamiętam że było "pleksi" użyte... tylko znaleźć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę bardzo wdzięczny :good: mi by zależało na tym żeby nie robić jakiś dziwnych odlewów tylko samemu domowymi środkami w warsztacie się pobawić bo czas niestety nagli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że chcąc uzyskać dobry efekt musisz wsadzić tam odpowiedni głosnik :gwizdanie: który dobrze zagra w tej luce :naughty: Zdaje mi sie że jeden dzień nie wystarczy :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki masz u mnie browar! :naughty:

właśnie czegoś takiego szukałem...

Tylko pamiętaj że chcąc uzyskać dobry efekt musisz wsadzić tam odpowiedni głosnik :gwizdanie: który dobrze zagra w tej luce :naughty: Zdaje mi sie że jeden dzień nie wystarczy :kox: :kox:

o efekt się nie bój, jestem zdania że jak coś robić to porządnie :>

ja to widzę tak... bazując na tej focie -> http://www.b5avant.republika.pl/b18.jpg

głośnik nieco bardziej w głąb bagażnika (wcześniej zrobię jeszcze jakąś 20cm przegrodę otwieraną na zawias która posłuży za schowek ładnie z uszkiem na wzór tych ori zaczepów :>) w okół głośnika cztery półksiężyce z czego 2 uszczelnione pleksą a 2 posłużą za wylot dla dźwięku. całość wygłuszę matą... Pozostane przy ori dywaniku bo nada się idealnie. Dodam uszczelkę i na to sklejkę a na to dywanik. Od dołu pójdzie niebieskie oświetlenie w postaci jakiegoś neona bądź ledów. Na górę maskownica mająca chronić głośnik w jakimś chromie (będzie to Clarion 30cm wymontowany z obecnej skrzyni basowej). Wzmacniacz pozostawie na kanapie od tyłu. :notworthy:

Ktoś by coś tu jeszcze dodał? :gwizdanie:

Jak nie to jutro od rana rezanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na sprawozdanie z rezanka :kox:

Czyli z zapasem definitywnie żegnasz sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw foty jak to wyszło :kox:

nie omieszkam :kox:

No to czekamy na sprawozdanie z rezanka :kox:

Czyli z zapasem definitywnie żegnasz sie??

a z zapasówką definitywny koniec :decayed:

show time.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 09:30_________________________________________________no i gotowe :gwizdanie: jeszcze tylko maskownica :good:

wszystko tutaj na str. 8 :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_navyblue_pearl_by_somes_update_str8-t38043.105.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...