Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sadek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, potrzebuję olej: 2x Motul Specific 5w40 505.01 5L oraz filtry Filtron: 2x OE 640/1 AP 179/2 K 1078 AP 149/1 K 1047A i ile ze wysyłkę?
  2. To może ktoś podpowie jakie ja mam tarcze bo jak mierzyłem suwmiarką wyszło mi 286 z przodu więc pewnie 288, ale dla pewności proszę o potwierdzenie. Vin: WAUZZZ8E06A126621
  3. Cześć, potrzebował bym wyceny kompletu koła dwumasowego, luk, valeo albo sachs czyli dwumas, sprzęgło, docisk i łożysko do VW Golfa IV 1.9TDI asz 130km 2001r.
  4. Potrzebował bym do Audi A4 b7 BKE: -olej Motul Specific 505.01 5W40 5L -filtr paliwa -filtr powietrza oraz do Golfa IV ASZ: -olej Motul Specific 505.01 5W40 5L -filtr oleju -filtr powietrza proszę o wycenę oraz podanie nazwy producentów filtrów i czy do tych zakupów będzie jakiś gratis?
  5. Bardzo fajna b6, ładnie z chłopakami furki rezacie, a co do kół które kupiłem to mogę powiedzieć że przyjemnie robić z Tobą interesy, wszystko sprawdzone więc jestem bardzo zadowolony
  6. jeśli chodzi o unidena to mój ojciec używa je gdzieś od 6 lat, ja kupiłem je ponad 2 lata i radio na prawdę dobrze się spisuje (chociaż różnica z presidentem jest) ale przez te wszystkie lata w czasie kontroli jeszcze żaden policjant nie wspomniał nic na temat radia więc się nie ma czym przejmować.
  7. sadek odpowiedział(a) na RR1 temat w Audi A4 B5
    jakieś 2 lata temu również wyło mi wspomaganie więc przepłukałem i wymieniłem płyn oczywiście pomogło, ale kilka dni temu znowu zaczęło się odzywać więc operacje pewnie trzeba będzie powtórzyć...
  8. Kiedyś również u mnie wyskoczyła taka plamka, co gorsze zauważyłem że się powiększa jednak pewnego pięknego dnia zginęła tak samo jak się pojawiła więc proponuje nic z nią nie robić
  9. sadek odpowiedział(a) na zydar temat w 1.9TDI
    Wężyki od podciśnienia sprawdzałeś?
  10. dzięki yesfan Myślałem że rikeny są coś warte jeśli należą do grupy Michelin...
  11. Koledzy interesuje mnie wasza opinia na temat opon Riken, w internecie niestety nic nie mogę znaleźć może akurat ktoś z was jeździł na tych oponach? Musze kupić 2 oponki, zastanawiam się między Riken MAYSTORM 2, Nankang ULTRA SPORT NS-II, a Barum Bravuris 2. Z góry dziękuje
  12. Samochód ma 13 lat więc nie przesadzajmy, żeby przykręcić radio i tak musimy gdzieś te dziury wywiercić kolego. Po za tym otwory w tunelu nie rzucają się mocno w oczy a na panelu środkowym nie wierciłem żadnej dziury, uchwyt na gruszkę został przykręcony do tego małego prostokątnego plastiku między radiem a gruszką, jeśli ktoś chce to mogę zrobić zdjęcie. Na początku próbowałem wsadzić radio do półeczki pod kierownicą, ale jakoś mi nie pasowało te rozwiązanie, chociaż w półeczce radyjko tak złodziei nie kusi jak moje
  13. Ja przedstawię kolejny prosty sposób jak umocować radio. Moim zdaniem radio jest w bardzo dobrym miejscu gdyż wszystkie pokrętła są pod ręką, wcześniej miałem je zamontowane pod podłokietnikiem i żeby coś przestawić zawsze musiałem się na nie patrzeć... porażka :/ może zamocowanie anteny w dachu nie jest prostą sprawą, ale miałem tam antenę do telefonu która była mi zbędna, więc ją tylko podmieniłem. Większość osób uważa że to jest radiowa i nikt mi jej puki co nie próbował ukraść
  14. Panowie mam "podobny" problem z syczeniem, a dokładniej dzisiaj przypadkiem ruszyłem ten wężyk i zaczęło mi syczeć ;/ ruszyłem go ponownie i przestało. Moje pytanie jest następujące: za co ten przewód jest odpowiedzialny? Czy ta nieszczelność może być niebezpieczna - nagły brak hamulców itp.? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
  15. Dokładnie tak! Sprawdziłem na jakiej wysokości jest piasta z kołem, a potem na taką samą wysokość ustawiłem piastę na klocku. nic prostszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.