-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebuję olej: 2x Motul Specific 5w40 505.01 5L oraz filtry Filtron: 2x OE 640/1 AP 179/2 K 1078 AP 149/1 K 1047A i ile ze wysyłkę?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
To może ktoś podpowie jakie ja mam tarcze bo jak mierzyłem suwmiarką wyszło mi 286 z przodu więc pewnie 288, ale dla pewności proszę o potwierdzenie. Vin: WAUZZZ8E06A126621
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, potrzebował bym wyceny kompletu koła dwumasowego, luk, valeo albo sachs czyli dwumas, sprzęgło, docisk i łożysko do VW Golfa IV 1.9TDI asz 130km 2001r.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebował bym do Audi A4 b7 BKE: -olej Motul Specific 505.01 5W40 5L -filtr paliwa -filtr powietrza oraz do Golfa IV ASZ: -olej Motul Specific 505.01 5W40 5L -filtr oleju -filtr powietrza proszę o wycenę oraz podanie nazwy producentów filtrów i czy do tych zakupów będzie jakiś gratis?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Bardzo fajna b6, ładnie z chłopakami furki rezacie, a co do kół które kupiłem to mogę powiedzieć że przyjemnie robić z Tobą interesy, wszystko sprawdzone więc jestem bardzo zadowolony
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
jeśli chodzi o unidena to mój ojciec używa je gdzieś od 6 lat, ja kupiłem je ponad 2 lata i radio na prawdę dobrze się spisuje (chociaż różnica z presidentem jest) ale przez te wszystkie lata w czasie kontroli jeszcze żaden policjant nie wspomniał nic na temat radia więc się nie ma czym przejmować.
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania
jakieś 2 lata temu również wyło mi wspomaganie więc przepłukałem i wymieniłem płyn oczywiście pomogło, ale kilka dni temu znowu zaczęło się odzywać więc operacje pewnie trzeba będzie powtórzyć...
-
[B5 AFN] Dziwna ikonka na panelu klimatroniku? foto
Kiedyś również u mnie wyskoczyła taka plamka, co gorsze zauważyłem że się powiększa jednak pewnego pięknego dnia zginęła tak samo jak się pojawiła więc proponuje nic z nią nie robić
-
[B6 AWX] Słabe przyśpieszanie
Wężyki od podciśnienia sprawdzałeś?
-
Polecane opony letnie
dzięki yesfan Myślałem że rikeny są coś warte jeśli należą do grupy Michelin...
-
Polecane opony letnie
Koledzy interesuje mnie wasza opinia na temat opon Riken, w internecie niestety nic nie mogę znaleźć może akurat ktoś z was jeździł na tych oponach? Musze kupić 2 oponki, zastanawiam się między Riken MAYSTORM 2, Nankang ULTRA SPORT NS-II, a Barum Bravuris 2. Z góry dziękuje
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
Samochód ma 13 lat więc nie przesadzajmy, żeby przykręcić radio i tak musimy gdzieś te dziury wywiercić kolego. Po za tym otwory w tunelu nie rzucają się mocno w oczy a na panelu środkowym nie wierciłem żadnej dziury, uchwyt na gruszkę został przykręcony do tego małego prostokątnego plastiku między radiem a gruszką, jeśli ktoś chce to mogę zrobić zdjęcie. Na początku próbowałem wsadzić radio do półeczki pod kierownicą, ale jakoś mi nie pasowało te rozwiązanie, chociaż w półeczce radyjko tak złodziei nie kusi jak moje
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
Ja przedstawię kolejny prosty sposób jak umocować radio. Moim zdaniem radio jest w bardzo dobrym miejscu gdyż wszystkie pokrętła są pod ręką, wcześniej miałem je zamontowane pod podłokietnikiem i żeby coś przestawić zawsze musiałem się na nie patrzeć... porażka :/ może zamocowanie anteny w dachu nie jest prostą sprawą, ale miałem tam antenę do telefonu która była mi zbędna, więc ją tylko podmieniłem. Większość osób uważa że to jest radiowa i nikt mi jej puki co nie próbował ukraść
-
[B6 AVF] Po wyłączeniu silnika słychać syczenie z okolic serwa / zbiorniczka
Panowie mam "podobny" problem z syczeniem, a dokładniej dzisiaj przypadkiem ruszyłem ten wężyk i zaczęło mi syczeć ;/ ruszyłem go ponownie i przestało. Moje pytanie jest następujące: za co ten przewód jest odpowiedzialny? Czy ta nieszczelność może być niebezpieczna - nagły brak hamulców itp.? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
-
[B5 AFN] Wymiana wahacza górnego prostego - bez wykręcania kolumny zawieszenia
Dokładnie tak! Sprawdziłem na jakiej wysokości jest piasta z kołem, a potem na taką samą wysokość ustawiłem piastę na klocku. nic prostszego
sadek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta