Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

dzieki uprzejmosci jednego z uczestnikow wczorajszego spociku w Promenadzie podpiety zostal do mojego samochodu VAG.

Oto wyniki:

prosilbym o analize. Z gory dziekuje

LOGI z VAG'a

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Chassis Type: 8D - Audi A4 B5

Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 028 906 021 GN

Component: 1,9l R4 EDC 00SG 1422

Coding: 00002

Shop #: WSC 06325

1 Fault Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-00 - Control Difference

Readiness: N/A

Address 03 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 614 111

Component: ABS 5.3 FRONT D11

Coding: 0273004132

Shop #: BB 24303

No fault code found.

Address 08 -------------------------------------------------------

Controller: 8 ö

Coding: 04143

Shop #: WSC 06325

Note: Excessive Comm Errors

Skipping Address 15-Airbags

Address 17 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 919 034

Component: B5-KOMBIINSTRUMENT D10

Coding: 00140

Shop #: WSC 00186

No fault code found.

Address 25 -------------------------------------------------------

Controller: 4A0 953 234 F

Component: IMMO AUZ9Z0V2115846 D77

Coding: 00000

Shop #: WSC 00000

No fault code found.

Address 35 -------------------------------------------------------

Controller: 8LO 862 257 E

Component: ZV-Pumpe

Coding: 00000

Shop #: WSC 65535

1 Fault Found:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

End -------------------------------------------------------

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Chassis Type: 8D - Audi A4 B5

Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 028 906 021 GN

Component: 1,9l R4 EDC 00SG 1422

Coding: 00002

Shop #: WSC 06325

1 Fault Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-00 - Control Difference

Readiness: N/A

Address 03 -------------------------------------------------------

Controller: 8E0 614 111

Component: ABS 5.3 FRONT D11

Coding: 0273004132

Shop #: BB 24303

No fault code found.

Address 08 -------------------------------------------------------

Controller: 8 ö

Coding: 04143

Shop #: WSC 06325

Note: Excessive Comm Errors

Skipping Address 15-Airbags

Address 17 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 919 034

Component: B5-KOMBIINSTRUMENT D10

Coding: 00140

Shop #: WSC 00186

No fault code found.

Address 25 -------------------------------------------------------

Controller: 4A0 953 234 F

Component: IMMO AUZ9Z0V2115846 D77

Coding: 00000

Shop #: WSC 00000

No fault code found.

Address 35 -------------------------------------------------------

Controller: 8LO 862 257 E

Component: ZV-Pumpe

Coding: 00000

Shop #: WSC 65535

1 Fault Found:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

End -------------------------------------------------------

Opublikowano

To są błędy, a nie logi :hi: Skasuj i zobacz czy wracają

Opublikowano

Przede wszystkim pytanie czy auto nie zrobiło się mocno zamulone ?

Opublikowano
  • Autor

Kopci przy przyspieszaniu. Na luzie przy powyzej 3500 obrotow za samochodem powstaje duza czarna chmura.

Musze zgodzic sie z lukaszr...samochod jest strasznie powolny..mulowaty? do czego zmierzasz?

Co powinnienem terza zrobic?

Opublikowano

Sprawdzić dolot, pod kątem nieszczelności "00575 - Intake Manifold Pressure"

Opublikowano

to juz na spotach logow sie nie robi ? .... :naughty:

widac kryzys ... :wink4:

p.s pewnie dziura jak stodola ... i pewnie w standardowym miejscu ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

"Sprawdzić dolot, pod kątem nieszczelności "00575 - Intake Manifold Pressure""

Co dokladnie powinnienem zrobic? mam np. jechac do warsztatu zajmujacego sie tlumikami?

"Logi:

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

Tylko skasuj błąd najpierw."

Jak kasuje sie blad? mozna to zrobic poprzez ponowne podlaczenie VAG'a?

"p.s pewnie dziura jak stodola ... i pewnie w standardowym miejscu ... "

Dziura jak stodola :confused4: " pewnie w standardowym miejscu" a co to za miejsce? moglby ktos rozwinac ten temat?

Nie rozumiem tego zaszyfrowanego jezyka: mam regenerowac turbine czy kupic nowa, wymienic caly wydech lub

czy moze jakas czesc? Jaka czesc dokladnie szwankuje

Prosilbym o dokladniejsze info.

Dzieki

Opublikowano

Czekaj, czekaj. Jak jesteś z Mokotowa, to możemy się ustawić na logi dynamiczne i statyczne. Zgodnie z zaleceniami Spanky'ego. Wtedy się okaże gdzie szukać niedomagania i co dalej robić.

Opublikowano

.. ilu chetnych do pomocy... :)

wpadnij dzis na spot AKP pod biblioteke narodowa o 19.00... sie zrobi diagnostyke...

Opublikowano
  • Autor

Chetnie skorzystam z zaoferowanej pomocy.

Dopasuje sie do zaproponowanej pory spotkania i miejsca

Dzieki

Opublikowano

.. ilu chetnych do pomocy... :)

wpadnij dzis na spot AKP pod biblioteke narodowa o 19.00... sie zrobi diagnostyke...

przeciez Ty nie umiesz ... :naughty::polew:

zapomniales jeszcze podac koledze ceny ... :tongue4::kox::naughty::polew:

p.s zartuje ... wpadnij ... przemik Cie obsłuzy ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Spot AKP pod biblioteke narodowa o 19.00? Od czego jest ten skrot AKP? Biblioteka Narodowa? Rozumie sie przy Aleji Niepodleglosci przy Nowym Bolku?

Hej,

letallec, przemik wy dzialacie razem? Dajcie znac ile taka usluga kosztuje :evil:

jak juz pisalem, dopasuje sie.

ps. dzis od 20:45 jest Liga Mistrzow FC Barcelona - Bayern Monachium..prosilbym to wziasc pod uwage

Opublikowano

ps. dzis od 20:45 jest Liga Mistrzow FC Barcelona - Bayern Monachium..

O racja. Jedź na spot AKP :decayed::hi:

BTW. Gdzie oni tam trzaskaja dynamiczne?

Opublikowano

Sprawedzenie bledow ja robilem koledze.

Co do dymienia to potwierdzam - tyle ze nie od 3,5 tys obrotow a sporo nizej (2 czy 2,5 tys) - jechalem za kolega i kopcil praktycznie zawsze przy przyspieszaniu

co do mulowatosci to przy sprawdzamu bledow kolega potwierdzil ze autko ciagnie slabo

Opublikowano

Sprawedzenie bledow ja robilem koledze.

Co do dymienia to potwierdzam - tyle ze nie od 3,5 tys obrotow a sporo nizej (2 czy 2,5 tys) - jechalem za kolega i kopcil praktycznie zawsze przy przyspieszaniu

co do mulowatosci to przy sprawdzamu bledow kolega potwierdzil ze autko ciagnie slabo

tzreba bylo podniesc maske i byscie zobaczyli dlaczego auto nie jedzie ... :wink4:

Opublikowano

Sprawedzenie bledow ja robilem koledze.

Co do dymienia to potwierdzam - tyle ze nie od 3,5 tys obrotow a sporo nizej (2 czy 2,5 tys) - jechalem za kolega i kopcil praktycznie zawsze przy przyspieszaniu

co do mulowatosci to przy sprawdzamu bledow kolega potwierdzil ze autko ciagnie slabo

tzreba bylo podniesc maske i byscie zobaczyli dlaczego auto nie jedzie ... :wink4:

... nie musielibyscie jezdzic :)

Opublikowano

... nie musielibyscie jezdzic :)

Sie tak zlorzylo ze kolega Burt jak i ja wyjechalismy z spotu o tej samej porze a ze jechalismy w ta sama strone jechalem za kolega :). no i tak obserwowalem co sie dzieje przy okazji ...

Opublikowano

zobaczymy co napisze sam zainteresowany po wymianie pewnego elementu ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wszystkim za okazane zainteresowanie. Element wskazany przez Przemika i drugiego kolege (nie zapamietalem Nicka/imienia) na spocie AKP zostal wymieniony. Jest stanowczo lepiej.

Sytuacja wyglada teraz nastepujco:

Zaciagnalem reczny, wrzucilem luz i nacisnalem pedal gazu do 4 tys. obrotow. Nic nie poszlo z wydechu. Kompletnie nic. Wczesniej przed wymiana wskazanego elementu byla sadz i czarna chmura. Teraz wspomniane nic. Jest wiec lepiej na 100% ale...

Wczasie jazdy powyzej wspomnianych 2,5 /3 tys. obrotow nadal kopci. Chociaz musze przyznac ze stanowczo miej. Odnosze tez wrazenie jakby odzyskal moc. Nie ma tez tego wspomnianego na samym poczaku zastoju jak przyspieszam przy 2 tys. Choc nie jest nadal idealnie.

W kazdym razie szacunek dla Przemika i drugiego kolegi ze srebnego Avanta... za fachowe rozpoznanie problemu. Moro tobie dzieki za VAG'a. :good:

Przemik czy propozycja diagnostyki teraz wchodzi w rachube i czy nadal jest aktualna na tym Ursynowie? Jakby co to dopasuje sie. Urzeduje caly swoj zywot na Mokotowie wiec moge podjechac we wskazane przez Ciebie miejsce.

Pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.