Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opinia po zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,kupiłem tydzień temu A4 B9 avant 190 KM diesel z 2017r.u Audi z zawieszeniem 1 BE sportowym .Miałem przedtem kilka a4b8 i troszkę rozczarowuje mnie ten b9

Na plus więcej miejsca i jakby troszkę cichszy,na minus to standardowe siedzenia to złom poza tym to 1 Be zawieszenie jakieś miękkie.W b8 jak zatrzasłem drzwi to byłem w innym świecie auto było sztywne ,kleiło się do drogi.W b9 dzwięk drzwi taki sobie .Głównie chodzi mi o same prowadzenie i uczucie jazdy,zachowanie na drodze i reakcję zawieszenia na nierówności.Uważam że b8 było lepsze.Jeśli sportowy zawias 1BE tak się zachowuje to co robi standard 1BA?chyba pływa jak ponton.Na niemieckim forum dużo ludzi o tym pisze i ponoć siedzenia sportowe też nie dorównują tym z a4 b8.Auto bezwypadkowe nic nie polakierowane dodatkowo.Myślałem że następca będzie lepszy a tu niespodzianka.Ta samo drzwi otwarte nie blokują tak mocno jak w b8 a podłokietnik niby przesuwny ale jakiś krótki.Fotele grzały w b8 momentanie,tu trzeba czekać.Pojeżdże i zobaczę

Edytowane przez aprox99

Opublikowano

Szczerze mówiąc mi się B9 nawet nie bardzo podoba, wizualnie jest jakby wyższe, ma trochę dziwną linię...

 

Nie wiem czy zauważyliście ale wydaje mi się że Audi ma co drugi model jakąś małą wtopę:

B6-super auto wizualnie i niezawodne 1,9TDI

B7- wizualnie nie wiele zmienione i wtopa z 2,0PD (odczułem na własnej skórze)

B8- znów ładne auto i niesamowity przeskok do CommonRail

B9- wyglądem jakby na siłę chcieli coś zmienić - ale czy im wyszło? Mechanicznie nie wiem, nie znam auta.

Tak ja to widzę, moim gustem :)

Opublikowano

Ja mam w C7 1BE i się świetnie prowadzi.  Czuć,  że auto sie klei drogi, nie pływa w zakrętach. 

A jakie masz opony? Bo jak duży i miekki balon to nawet 1bv nie pomoże.

Opublikowano
  • Autor

Mam 225 70 17.takie miałem w a4 b8 i auto leżało jak przyklejone do drogi.Na niemieckim forum piszą że zawieszenie a4b9 jest miękkie.Piszą że 1BE w a4b9 jest jak standard czyli 1BA w a4b8.Auto prowadzi się dobrze tylko bujanie na boki mnie wkurza,coś czego nie było w a4b8.Takie zawieszenia to mają ford czy opel,niegodne to w Audi

Edytowane przez aprox99

Opublikowano

chyba 225/45/17 profil 70 to chyba w SUW-ie i tak by było za dużo

Opublikowano
  • Autor

Sorry ,to 225 50 17.Auto mam 2 tygodnie już druga wizyta w serwisie. Wymienili matę grzewczą fotela bo nie grzała, teraz lusterko nie grzeje, klapa tylna nie reaguje na ruchy nogą no i stara bolączka poprzednich modeli, sprzegło szarpie przy ruszaniu. O trzeszczeniu w słupku nie wspomnę. Rzygać się chce. Wtopa na całej linii a miało być fajnie

Edytowane przez aprox99

Opublikowano

Nie licz na sztywność przy tak dużym balonie. Miałem c6 na pneumatyce to na 225/50 to pływało w zakrętach nawet w trybie dynamic. Przy 255/35/19 auto kleiło się drogi i była całkiem inna charakterystyka w zakrętach. Załóż niższy profil i wtedy oceń prowadzenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.